Kendinize bu hediyeleri alarak aşkı bulmak için ilk adımı atın!

0

Sevgililer Günü yaklaşırken, çiftlerde birbirine hediye almak ve bu sayede aşkını ifade etmek için büyük bir telaş var. Her yer kırmızı – pembe kalplerle, bu şekilde tasarlanmış hediyelerle dolu. Ancak, elbette bazılarımız hala aşkı bulmak konusunda şanssız olduğunu düşünüyor; kendini yalnız hissediyor. Eğer siz de “o” kişiyi bir türlü bulamamaktan yakınıyor, hayalinizdeki gibi bir aşk yaşamak istiyorsanız, belki de bunun için doğru adımları henüz atmamış olabilirsiniz. Örneğin, kendinize birkaç olumlama almaya ne dersiniz?

Bu, şu an için kulağa tuhaf geliyor; evet. Ancak, kişisel gelişim konularına ilgi duyanlar hemen hatırlayacaklardır ki olumlamalar, insanların hayatlarında pek çok sorunu çözmeleri, işlerini düzene koymaları konusunda son derece etkilidir. Sözcükler, hem yaydıkları titreşimlerle, hem de bilinç altında zemin hazırlamasıyla dileklerin gerçekleşmesini, kapıların açılmasını sağlar. Olumlamaların bu inanılmaz özellikleri ve faydası, kendisini aşkı bulmak konusunda da gösterir; hem aşık olmanız, hem de aşkın size gelmesi için mesajınızın evrendeki yerine ulaşmasına yardımcı olur.

Peki, aşkı bulmak için hangi olumlamalardan ve hangi ürünlerden yararlanabilirsiniz? Bu ürünler, bu faydayı nasıl sağlar? İşte bunun cevapları…

Sevmeye ve mutlu olmaya kendinizden başlayın

Olumlamalarla tasarlanan ürünler, özellikle gündelik hayatınızda sıklıkla kullanıldığınız ürünlerse, bilinç altınızın bu olumlamaları kaydetmesine ve sizin sevgiye, kendinize ve çevrenize karşı sevgiyle yaklaşmaya hazır olduğunuza dair uyumlanmanıza yardımcı olur. Ancak, işe kendinizi sevmekle başlamak ve aşkı bulmak için atacağınız bu adımları, kendiniz ve çevrenizden başlayarak yine sevgiyle sağlamlaştırmak, süreci hızlandırmanızda fayda sağlar.

Kendinize bu hediyeleri alarak aşkı bulmak için ilk adımı atın!
Kanvas tablo
Kendinize bu hediyeleri alarak aşkı bulmak için ilk adımı atın!
Tasarım Yastık

 

 

 

 

 

 

 

Kendinizi, yaptığınız hatalar, yaşadığınız iyi ve kötü tüm tecrübelerle sevdiğinizi hatırlamanıza ve bu mesajı uyumlamanıza yardımcı olacak ürünlere mutlaka göz atın. En çok nerede vakit geçirdiğinize göre, bu ürünleri belirleyebilir, dilerseniz ofiste ya da evde sıklıkla vakit geçirdiğiniz yerlerde kullanabileceğiniz alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Bu, örneğin ofiste rahatlıkla görebileceğiniz bir yerde duran kanvas tablo ya da yatak odasında, salonda dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz bir yastık olabilir.

Olumlamalardan yararlanarak çevrenizle ilişkilerinizi iyileştirin

İyileşmek, yalnızca hastalıklı organizmaların kötü etkilerden arınması değil, aynı zamanda yenilenmesi anlamına da gelir. Dolayısıyla, iyileşme için çevrenizdeki insanlarla kesinlikle kötü ilişkileriniz olması gerekmez. Onlarla daha iyi ilişkiler kurabilir, aranızda yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Kendinize bu hediyeleri alarak aşkı bulmak için ilk adımı atın!
Mouse Pad
Kendinize bu hediyeleri alarak aşkı bulmak için ilk adımı atın!
Tasarım Kupa

 

 

 

 

 

 

 

Elbette bu bir süreç. Siz de her zamankinden daha sağlıklı bir ilişki için çaba gösterirken, sözcüklerinize ve sözcüklerin hem sizde, hem de karşınızdaki kişilerde oluşturacağı duygulara hassasiyet göstermelisiniz. Tüm bu radikal değişimler için de bilinç altınızda bir uyumlanma, kapılarınızın açılması ve bu yeni durumu hayatınıza adapte etme konusunda, olumlamalardan yararlanabilirsiniz. Yine ofise ya da eve göre seçimler yapabilir, seçimlerinizde mouse pad ya da kupa gibi sık kullandığınız eşyalardan yola çıkabilirsiniz.

Kapılarınızı aşka açmak için hazır mısınız?

Artık kendiniz ve çevrenizle ilişkilerinizde sevgi temellerini attığınıza göre, aşka kapılarınızı açarken çok daha çekici bir güce sahip olacağınız çok açık. Olumlamaların en güzel yanı da yararlanacağınız sözcükler ve eşyaları, bir süre sonra bilinçsiz olarak zihniniz kaydettiğinden onları fark etmeseniz bile, aslında aşkı çağırmaya devam edebilmeniz. Yani, siz her şeyden habersiz hayatınıza devam ederken, köşeyi dönüp hayatınızın aşkıyla çarpışabilir, kitaplarınızı yere düşürebilirsiniz!

Kendinize bu hediyeleri alarak aşkı bulmak için ilk adımı atın!
Kanvas Çanta
Kendinize bu hediyeleri alarak aşkı bulmak için ilk adımı atın!
Kare Yaka Atlet

 

 

 

 

 

 

 

İşte şans aslında böyle oluşur. Şans dediğimiz şey, farkında olmadan sürekli gördüğümüz, duyduğumuz ya da tekrar ettiğimiz sözcüklerin, görüntülerin, hayatımıza kattıklarıdır. Bilinçli olarak fark etmeyebiliriz; ancak, tüm bu tekrar bilinç altımızda uyumlanmaya devam eder. Ve işte aşkı bulmak da aşka kapılarımızı açtığımıza dair olumlamaların sürekli gözümüzün önünde olmasıyla mümkün hale gelir.

Hadi aşkı bulmak için adımları hızlandıralım!

Aşkı bulmak istediğiniz çok açık. Peki, onu hak ettiğinizi ve kolaylıkla bulduğunuzu tekrar etmeye, adımları hızlandırmaya ne dersiniz? Kollarınızı ve bilinç altınızdaki kapıları sonuna kadar açın ve sevgiyle oluşturduğunuz temellerinizin üzerinde, aşkın rahatlıkla ve kolaylıkla size doğru ilerlemesine destek verin.

Kendinize bu hediyeleri alarak aşkı bulmak için ilk adımı atın!
Kalpli Yastık
Kendinize bu hediyeleri alarak aşkı bulmak için ilk adımı atın!
Duvar Saati

 

 

 

 

 

 

 

Kişisel gelişim ve olumlamalar için çok daha fazla bilgi, profesyonel destek için Kişisel Gelişim Rehberi ile iletişimde kalın. Aşkı bulmak ve hayatınızın diğer tüm alanlarında da mutluluğu, başarıyı yakalamak sizin elinizde…

 

 

Eski muhabir, sonradan içerik editörü. Fotoğrafçeker & hayvansever

Leave A Reply