Bu kışa damga vuran bordo

0

Moda dünyası her yıl yeni tarzlar ve ön plana çıkan renk tonları ile farklı bir yön izliyor. Özellikle diğerlerine kıyasla birçok ana parçada kullanılan renk tonları ise giyimin belirleyici unsurlarından biri oluyor. Asaletin rengi olarak bilinen bordo da bu yıl kış aylarında kıyafetlerden makyaja kadar ön planda olan renklerden biri. Üstelik bordoyu yalnızca tek bir ana parçada değil, kombinin tamamında kullanmak oldukça moda. Bunun dışında daha kadınsı ve asil bir görünüme sahip olmak isteyen kadınların makyajda tercihi de bu renk tonlarından yana.

Giyimin vazgeçilmez ana tonlarından olan bordo, aynı zamanda kombinlerde kurtarıcı rolü üstleniyor. Dolayısıyla yalnızca bu kış değil, önümüzdeki birkaç sezon boyunca da bu rengi birçok parçada görmek mümkün.

Kış mevsiminin temsili renkleri bordo ile gri

Sonbahar ve kış aylarının habercisi olan bordo rengi kombinleme konusunda birçok kişi çoğu zaman sıkıntıya düşebiliyor. Dolayısıyla eğer siz de önümüzdeki sezonlarda bu trende ayak uydurmayı düşünüyorsanız bordo ile gri arasındaki renk uyumundan faydalanabilirsiniz.

Birçok aksesuarda bordo renk ön planda

Kış mevsiminin en çok kullanılan parçalarından olan bere ve şapkalarda da bordo renk oldukça yoğun bir şekilde kullanılıyor.

Bu kışa damga vuran bordo

Bordo ile dudaklar artık daha çekici

Dudakları belirgin bir şekilde koyu renge boyamak bu yıl oldukça moda. Özellikle bu kış marsala dediğimiz renk tonlarının içerisinde bulunan bordo, başta ruj olmak üzere birçok makyaj ürününün paletine girmiş durumda. Fakat oldukça dikkat çekici bir renk olduğu için bordoyu makyajda kullanmak biraz da cesaret ve özgüven gerektiriyor.

Bu kışa damga vuran bordo

Deri parçalarda da artık bordo renk kullanılıyor

Çok sevdiğimiz ve yıllardır vazgeçemediğimiz deri ceketlerde de bu kış bordo renge sıkça rastlamak mümkün. Üstelik artık standart olan siyah rengin biraz dışına çıkmak, ceketlere çok daha genç ve modern bir görünüm kazandırmış durumda.

 

Leave A Reply