Sahnelerin efsane yıldızlarından fazla kilolar için stil önerileri

0

İnsanlar genelde modanın, güzel giyinmenin ve stil sahibi olmanın, yalnızca zayıf kadınlara yakıştığını düşündü ve güzellik kriteri bugüne kadar hep zayıflık oldu. Fakat artık moda sektörü fazla kilolar için endişe duymak bir yana, yuvarlak hatları destekleyen tasarımlarla yepyeni kreasyonları karşımıza çıkarıyor.  Özellikle kıvrımlarıyla kadının çok daha feminen ve seksi göründüğünün adeta birer kanıtı olan dünyaca ünlü bazı starlar, fazla kilolarından yakınan pek çok kadına ilham veriyorlar.

Eğer siz de fazla kilolarınızın stil sahibi olmanıza engel olduğunu düşünüyorsanız, ünlü isimlerin stil tercihlerini gözlemleyebilirsiniz. Peki, bu ünlüler fazla kilolarına rağmen bu kadar şık ve güzel görünmeyi nasıl başarıyor ve aynı sorunu yaşayan kadınlar için neler öneriyorlar? İşte dünyaca ünlü ve stil sahibi kadınlardan fazla kilolarınız için işinize yarayacak stil önerileri…

Latin ateşi Jennifer Lopez

Dolgun ve kıvrımlı bir vücut deyince akla gelen ilk isim olan Jennifer Lopez, balık etli kadınların nasıl çekici ve stil sahibi görünebildiklerinin adeta ayaklı bir kanıtı. Yalnızca erkeklerin değil, kadınların da aynı şekilde hayranlığını kazanan Jennifer Lopez’in dikkat çeken kalçalarındaki fazla kilolarını bir avantaja çevirdiğini hepimiz görüyoruz.

Sahnelerin efsane yıldızlarından fazla kilolar için stil önerileri

 

Vücudunu saran balık kıyafetler ve diz altındaki eteklerinden vazgeçmeyen Jennifer Lopez’in stille ilgili kadınlara en önemli önerisi ise, öncelikle kendinize güven duymanız ve kendinizi seksi hissetmeniz gerektiği. Çünkü ancak o şekilde giydiğiniz kıyafeti üzerinizde başarılı bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ayrıca aksesuara düşkün olan ve her zaman ışıl ışıl bir görünümle dikkatleri üzerine çeken Jennifer Lopez, aksesuarların doğru kullanıldığında, fazla kiloları saklamak ve dikkatleri başka bir yere çekmek için önemli bir silah olduğunu söylüyor.

Sevimli, seksi ve stil sahibi Queen Latifah

Komedi filmlerinin aranılan kadın oyuncusu ve şarkıcı olan Queen Latifah, fazla kilolarına rağmen her zaman şık olmayı ve çekici görünmeyi başarabilmiş bir kadın. Üstelik basmakalıp ‘’Siyah giyin, zayıf görün’’ lafına bir tepki verir gibi çoğunlukla renkli ve dikkat çekici giyinmeyi seviyor. Çünkü onun sırrı, kendine güvenmek ve vücudunu sevmek. Tabi bu, onun olmadık şeyleri de üzerine geçirmesine sebep olmuyor. Aksine o, her zaman çok şık.

Sahnelerin efsane yıldızlarından fazla kilolar için stil önerileri

Queen Latifah’a göre fazla kilolarınızı bir avantaja çevirmelisiniz. Bunu da beğendiğiniz bölgelerinizi ön plana çıkararak başarabilirsiniz. Biliyorsunuz ki artık zayıflık eskisi gibi güzel görünmüyor. Aksine dolgun hatları olan kadınlar, çok daha çekici görünüyor. Ayrıca kıyafetlerinizi aksesuar, saç ve makyajınızla dengeleyerek bir bütün halinde şık olmalısınız ve eğer kilolu bir kadınsanız her zaman kendinize özen göstermeniz gerekiyor.

Buğulu sesi ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken Adele

Çıktığı günden bu yana, hem güzelliği hem de sesiyle insanların dikkatini çekmeyi başaran ve şuanda retro stiliyle her zaman moda eleştirmenleri tarafından övgü alan Adele, fazla kilolarına rağmen nasıl bu kadar çekici ve şık görünebiliyor dersiniz?

Sahnelerin efsane yıldızlarından fazla kilolar için stil önerileri

O da siyahın zayıf gösterme özelliğinden sık sık faydalanan kadınlar arasında. Aslında bunu bilinçli yapmıyor. Çünkü açıklamalarına göre zayıf görünmek gibi bir derdi yok. O, sadece ruh haline uygun olan tek rengin siyah olduğunu belirtiyor ve zayıf görünmek için çaba göstermek yerine şık ve tarz sahibi olmak için çabalamak gerektiğini söylüyor.

Siz de bu birbirinden çekici yıldızlar gibi önce kendinizi ve vücudunuzu sevmeli, zayıf görünmeye değil stil sahibi olmaya çalışmalısınız. Kıvrımlarınızı ortaya çıkaracak, vücudunuzu sararak, yuvarlak hatlarınızla daha seksi görünmenizi sağlayacak kıyafetlerle, siz de bir yıldız gibi parlayabilirsiniz.

Leave A Reply