Ünlü yıldızların hamile stili detayları

0

Hamilelik dönemi deyince hepsi birbirine benzeyen şirin görünümlü bol tunikler ve elbiseler akla gelse de artık bu tarz kıyafetler mazilerde kalarak, yerini çok daha modern ve kadınsı çizgilere sahip olan kıyafetlere bıraktı. Hamilelikle beraber gelen şiş bir karın ve fazla kiloların gizlenmesi için tercih edilen bu tarz kıyafetlerin aksine, vücudu değişime uğrayan kadınların bu dönemde de oldukça şık olabileceğini vurgulayan kıyafetler tasarlayan modacılar yeni bir akımın da öncüleri oldu. Özellikle de kendine has hamile stili olan dünyaca ünlü kadınlar, bu dönemde de kadınların ne kadar şık ve stil sahibi olabileceğinin en iyi kanıtı.

Siz de hamilelik sürecinizde vücudunuzu saklamak yerine, doğru kıyafet seçimleriyle oldukça şık görünebilir; hormonlarınızın olumsuz etkisi altında kalmadan kendinizi güzel ve iyi hissedebilirsiniz. Bunun içinse sahip oldukları hamile stili ile çokça konuşulan ve beğenilen ünlü kadınların kombinlerine göz atabilirsiniz.

Son yılların en çok konuşulan kadını Kate Middleton

Güzelliği, doğallığı ve göz kamaştırıcı hayatıyla son yılların en çok konuşulan kadınlarından biri haline gelen Kate Middleton, hamilelik öncesinde olduğu gibi bu dönemdeki stiliyle de epey beğeni topladı. Kuşkusuz ne giyerse giysin göze zarif görünecek Middleton, her zamanki gibi tercihini sadelikten yana kullandı. Genelde diz üstü mantoları ve topuksuz süet botları tercih eden güzel Düşes, özel akşamlarda giydiği uzun ve vücudunu saran abiyeleriyle de ne kadar cesur ve kendine güvenen bir hamile stiline sahip olduğunu kanıtladı.

Ünlü yıldızların hamile stili detayları

Sade ve rahat stiliyle dikkat çeken Blake Lively

Gossip Girl ile yıldızı parlayan güzel oyuncu Blake Lively, dizideki şıklığını gerçek hayatında da sürdürüyor. Hamilelik döneminde de yaptığı seçimlerle stiline hayran bırakan ünlü yıldız, bir kadının dilediği her an şık ve zarif görünebileceğinin canlı bir ispatı. Ne gece ne de gündüz şıklığından ödün vermeyen Lively, hamileliği boyunca topuklu botları, gösterişli paltoları ve elbette tasarım çantalarıyla göz doldurdu.

Ünlü yıldızların hamile stili detayları

Hamile şıklığıyla göz kamaştıran Victoria Beckham

Stil sahibi olmak ve moda deyince akla kuşkusuz ilk gelen isimlerden biri Victoria Beckham. E bu şekilde tanınan bir kadını, hamilelik döneminde de sıradan bir şekilde görmek haliyle imkansız. Bu süreçte de formunu koruyan Beckham, ayrıca normalden daha bol kıyafetler giyse de topuklu ayakkabılarından, çantalarından ve büyük gözlüklerinden hiçbir zaman vazgeçmedi.

Ünlü yıldızların hamile stili detayları

Sesi kadar stili de güçlü Beyonce

Yalnızca güçlü sesiyle değil, güzelliği ve stiliyle de birçok insanın beğenisini kazanan Beyonce, hamilelik döneminde de adından sıkça söz ettirdi. Doğal olarak daha rahat kıyafetleri tercih etmeye başlayan Beyonce, hamilelik döneminde de kırmızı halı şıklığıyla göz kamaştırmaya devam etti. Gala ve ödül törenlerinin her daim aranan yıldızı olan Beyonce, özellikle hamile gece kıyafetleriyle pek çok anne adayına ilham verdi.

Ünlü yıldızların hamile stili detayları

Formunu ve stilini hiç bozmayan Heidi Klum

Dört kez annelik heyecanı yaşayan, ancak güzel fiziğinden hiçbir şey kaybetmeyen ve hatta bir süre daha Victoria’s Secret mankenliğine devam eden Heidi Klum, her zaman olduğu gibi hamlelik stilinde de sade çizgileri tercih etti. Şıklığının yanı sıra güvenliğe de oldukça önem veren Klum, günlük stilinde şalvar kesim pantolon ve düz ayakkabıları kullandı. Ayrıca özel gecelerde giydiği göz alıcı tayt ve tunikler ile hem rahat hem de oldukça şık görünmeyi başardı.

Ünlü yıldızların hamile stili detayları

Siz de kendi tarzınıza uygun oluşturacağınız bir hamile stili ile en az bu kadınlar kadar şık ve stil sahibi görünebilir, kendinizi hep güzel hissedeceğiniz bir hamilelik dönemi geçirebilirsiniz.

 

 

Leave A Reply