Yabancı dizilerin maskülen tarz sahibi polis ve ajanlarından stil önerileri

0

Biz kadınların ortak dertlerinden biri kıyafet seçme sorunu. Hangimiz o ağzına kadar dolu olan gardıropların önüne geçip hiç kıyafetimiz olmadığını düşünmedik ki? Ruh halimizi giyimimize yansıtmada usta olan bizlerin onca kıyafet arasında giyecek bir şey bulamaması normal aslında. Sonuçta modumuz var bizim. O gün pür makyaj yapmak, uçuşan elbiseler giymek değilde spor kıyafetlerle günü rahat geçirmek istiyorsak iş bitmiştir. Binlerce lira vererek alınan en sevdiğimiz elbiseyi dahi gözümüz görmez o saatten sonra. Bununla beraber, spor giyim gibi maskülen tarz kıyafetler, aradığınız rahatlığı ve şıklığı size sunan en ideal akımlardan biri olarak size büyük kolaylık sağlayabilir.

Şık ama rahat olmak isteyip nasıl yapacağınız hakkında bir fikriniz yoksa maskülen tarz için alternatiflere bir göz atabilirsiniz. Son yılların modası haline gelen, bizlere de ayrı bir çekicilik sunan maskülen tarz, birçok kadının vazgeçilmezi haline geldi bile. Bazı kadınların baştan aşağı, bazılarınınsa detaylarda kullanmayı sevdiği bu tarzı sizde denemek istiyorsanız o birbirinden çok sevdiğimiz polisiye dizilerinin maskülen yıldızlarından ilham alabilirsiniz. İşte seksi ve bir o kadar da kışkırtıcı maskülen tarzlarıyla yabancı dizilerin polis memurları ve ajanları…

Rizzoli and Isles’in sportmen polis memuru Jane Rizzoli

Rizzoli and Isles’ta tam anlamıyla erkeksi ve bir o kadar da alaycı bir karakter olan Jane Rizolli’yi canlandıran Angie Harmon rahat ve maskülen stili ile mini elbiseler dışında da seksi görünebileceğini bizlere gösteriyor. Spora oldukça meraklı olan Rizzoli, giydiği V yaka spor body’lerin altına yine maskülen pantolonları tercih ediyor. Kendisine bu stili oldukça iyi yakıştıran Jane, dağınık saçlarıyla da tarzını tamamlamasını çok iyi biliyor.

Yabancı dizilerinin maskülen tarz sahibi polis ve ajanlarından stil önerileri

Güzelliği ile büyüleyen Rizzoli, çok yüksek topuklu ayakkabılar kullanmayı tercih etmiyor. Suçluların peşinden koşarken hafif topluklu ayakkabılar ya da düz tabanlı botlarla kombinlerini tamamlıyor.

Castle dizisinin seksi polisi Kate Beckett

Maskülen tarz konusunu açıp, Castle dizisinin ünlü dedektifi Kate Beckett’den bahsetmeden olmaz. Hayatının merkezine işini almış bu güzel ve akıllı dedektifi, Hırvat asıllı Stana Katic canlandırıyor.

Yabancı dizilerinin maskülen tarz sahibi polis ve ajanlarından stil önerileri

Kate Beckett giydiği boğazlı kazaklar ve deri ceketleriyle oldukça şık görünmeyi başarabilen bir kadın. Ancak, stilindeki asıl imzası, çok yüksek topuklu, seksi booty’leri. Bu botları, güzeller güzeli Beckett’ın Richard Castle’a polisiye romanında oluşturduğu karakter Nikki Heat konusunda ilham verirken, stiliyle ilgili önemli bir ipucu da sağlamış oldu.

The Mentalist’in resmi ve şık FBI ajanı Teresa Lisbon

Robbin Tunney’in canlandırdığı Teresa Lisbon karakteri, The Mentalist dizisindeki CBI’da ekip lideriyken, FBI’a geçerek kariyerinde büyük bir sıçrayış yaşadı. Bu da stiline oldukça çarpıcı bir şekilde yansıdı. Teresa Lisbon hem güzelliği, hem de giyimi ile dikkatleri üzerine çekmek konusunda çok başarılı.

Yabancı dizilerinin maskülen tarz sahibi polis ve ajanlarından stil önerileri

Çoğunlukla ceket, gömlek ve pantolon üçlüsünü tercih eden Lisbon, boyunun çok uzun olmamasına rağmen bu kombini kendisine en uygun şekilde uyarlıyor. Gömlek ya da body tercihlerindeyse hafif göğüs dekoltesiyle, maskülen tarzını biraz yumuşatmış oluyor. Pantolon tercihinde de İspanyol paça ya da cigarette pantolonları sık sık Lisbon’ın kombinlerinde görebiliyoruz.

Siz de maskülen tarz için, yabancı dizilerin bu seksi ve güzel karakterlerinin stillerini inceleyebilir, dizilerde kullandıkları saç ve makyajlara göz atabilirsiniz. Maskülen tarz, sizin için de kendinizi hem rahat hem de seksi hissedeceğiniz bir tarz olacak. 

 

Leave A Reply