2016 yılı burç yorumları hakkında neler biliyorsunuz?

1

2015 yılının sonlarına doğru yaklaştığımız şu zamanlarda, gelecek günlerde bizi nelerin beklediği oldukça merak ettiğimiz bir konu. Burçlar ise, şuan bu konuda merakı olanlara yardım edebilecek ve önümüzdeki yıl ile ilgili birçok ipucu verebilecek tek rehberimiz. Öyleyse gelin, 2016 yılı burç yorumları bizlere gelecekle ilgili nasıl ipuçları veriyor birlikte bakalım…

Koç burcu ön planda olmaktan vazgeçmeyecek

Bu yıl, burç yorumcularına göre özellikle aşk ve başarı açısından birçok burç için olumlu bir yıl olacak gibi görünüyor. Korç burcu ise, bu konuda nasibini alan burçlardan biri. Çünkü her zaman ön planda olmayı ve kararlar almayı seven bir karakteri olan Koçlar, hem abartılı yaşam tarzları hem de iş hayatındaki başarıları ile ön plandaki yerini kaybetmiyor ve popülaritesini arttırıyor. Bunun yanı sıra ani aşklar ve kıskançlıklar da onları bekliyor.

2016 yılı için burç yorumları hakkında neler biliyorsunuz?

Boğa burcu için maddi anlamda sıkıntılı bir yıl

Her zaman parayı ve getirdiği lüksü seven Boğa burçları, önümüzdeki yıl bu özelliklerinden dolayı sıkıntıya düşecek gibi görünüyor. Dolayısıyla, harcamalarında her zamankinden daha fazla dikkatli olmaları gerekiyor. Ayıca özellikle dostluk ilişkilerinde güveneceği insanları iyi seçmesi gerekiyor.

İkizler burcu bazı kararlar vermek zorunda kalacak

Çift karakterli ve bazen zor bir insan olabilen İkizler burcu bu yıl, zorlayıcı kişiliğinden dolayı bazı sıkıntılar yaşayabilir. Özellikle buna bağlı olarak, yılın ilk yarısında zor kararlar vermek zorunda kalabilir. Dolayısıyla karar verme aşamasında kendinden emin olması ve karakterinin olumsuz olan yönlerini baskı altında tutması gerekiyor. Eğer bunları başarabilirse, yılın ikinci yarısı İkizler için başarılar ve mutlu serüvenler ile dolu görünüyor.

Yengeç burcu kırılgan bir yıl geçirecek

Egolarının yüksek olmasıyla bilinen Yengeç burcu, ilk defa belki de bu yıl büyük duygusal değişimler yaşayacak ve bundan dolayı egolarını biraz törpüleyecek gibi görünüyor. Özellikle aşk meseleleri, Yengeç burcunu bu yıl zorlayıp daha da kırılgan bir hale getireceği için buna hazır olmaları ve kırılganlıklarından dolayı etraflarına zarar vermemeleri gerekiyor.

2016 yılı için burç yorumları hakkında neler biliyorsunuz?

Aslan burcu aşkta kaybedip, parada kazanacak

Her zaman başarılı olmanın yollarını arayan Aslan burcu, bu konuda kendini yanıltmayacak ve iş hayatında istediği başarıyı yakalayacak. Fakat yoğun çalışma saatleri ve iş stresinden olsa gerek; ya aşk hayatına zaman ayıramayacak ya da birlikte olduğu kişiyi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacak. Aynı zamanda bu yoğun çalışma, sağlığını da tehdit altına sokabileceği için dikkatli olması gerekecek.

Başak burcu başarılı ve aşk dolu bir yıl geçirecek

Her zaman titizliğiyle ön plana çıkan Başak burcu, bu özelliğinin meyvelerini bu yıl toplayacak ve iş hayatında oldukça güzel gelişmelere imza atacak gibi görünüyor. Bunun yanı sıra aşk hayatları da oldukça yolunda gidecek. Ayrıca evli olan Başaklar, yeni aşk arayışlarına girebileceği için evlilik hayatları risk altına girecek. Dolayısıyla en dikkat etmeleri ve üzerinde düşünmeleri gereken konu evlilikleri olacak.

Terazi burcu kilolarına ve sağlığına dikkat etmeli

Sakin ve dengeli bir hayat seven Terazi burcu, sağlığına ve güzelliğine çok dikkat etmesine rağmen bu yıl ipin ucunu kaçıracak ve birtakım kilo problemleri yaşayacak. Buna bağlı olarak ise sağlıkla ilgili olumsuz gelişmeler yaşayacak. Fakat bu durum çok sürmeyecek ve bahar aylarına doğru herşey eski haline dönecek. Aşk anlamında ise, en şanslı dönemleri yaz ayları olacak.

2016 yılı için burç yorumları hakkında neler biliyorsunuz?

 

Akrep burcu için 2016 aşk ve evlilik yılı olacak

Aşk için yaratılmış olan Akrep burcu, bu yıl da yeni aşklara yelken açacak. Ayrıca evlenmek isteyenler bu konuda yeni adımlar atabilecek. Çünkü onlar için en doğru evlilik yılı 2016 olacak. Fakat gereksiz kıskançlıklar, aşk hayatını riske sokabileceği için bu konuda dikkatli olmaları gerekecek.

Yay burcu arkadaşlıklarına dikkat etmeli

Hareketli, çocuksu ve yerinde duramayan Yay burcu ilginç bir yıl geçirecek. Çünkü bir yandan iş hayatlarında olumlu gelişmeler yaşarken, diğer yandan sahip olduğu eğlenceli ve dikkat çekici karakteri ile düşman oklarının hedefi haline gelecek. Bu yüzden, dostluklarında dikkatli olması ve yanında buunduracağı kişileri iyi seçmesi gerekecek.

Oğlak burcu aşk ve para açısından oldukça şanslı bir yıl geçirecek

Hesaplı olmasıyla tanınan Oğlak burcu, çabalarının meyvesini bu yıl alacak ve birçok kazanç elde edecek. Çünkü iş hayatında oldukça büyük başarılar kazanacak ve kariyerinde istediği yükselmeyi yaşayacak. Bunun dışında aşk hayatı da aynı şansa sahip olacak ve istediği ilişkiyi sonunda bulacak.

Kova burcu başarıyı yakalayacak

Zekası ve hareketliliğiyle ön plana çıkan Kova burcu, bu özellikleri dolayısıyla iş hayatında çok başarılı bir yıl geçirecek ve buna bağlı olarak maddi anlamda da büyük kazançlar elde edecek. Bu sayede önceki yıl oluşan borçlarının büyük bir kısmını kapatabilecek.

2016 yılı için burç yorumları hakkında neler biliyorsunuz?

 

Balık burcu için ilişkiler açısından zor bir yıl

Alıngan ve bazen de kaprisleri olan Balık burcu, bu yıl zor zamanlar geçirecek gibi görünüyor. Çünkü karakterine bağlı olarak, sosyal hayattında birtakım zorluklar yaşaması mümkün. Aynı zamanda aşk hayatı da bu durumdan olumsuz etkilenme riskine sahip. Bu yüzden Balık burcunun önümüzdeki yıl davranışlarında daha seçici olması gerekiyor.

Siz de kendiniz ve sevdikleriniz için 2016 yılı burç yorumları ile ilgili analizlerinizi doğru yapın; yeni yılda yepyeni mutluluklar sizinle olsun…

 

Discussion1 Yorum

  1. Pingback: 2016 yılı Oğlak burcu için neler getirecek?

Leave A Reply