2016 yılı Oğlak burcu için neler getirecek?

0

Yeni yıla gün sayarken 2016 yılının bizlere neler getireceği, hayatımızda ne gibi değişiklikler olacağı ve yaşayacağımız gelişmeler konusunda birçoğumuz merak içerisindeyiz. Burçlar da bu konudaki en büyük rehberimiz. Tutumluluğuyla, sağlam ve ayakları yere basan karakteriyle bilinen Oğlak burcu ise, oldukça renkli bir yıl geçirecek burçlar arasında.

İşte Oğlak burcu için 2016 yorumları…

Önceki yılın olumsuzluklarından uzak bir yıl sizi bekliyor

Eğer karmaşık bir yıl geçirdiyseniz, iş veya okul hayatında birtakım başarısızlıklar yaşadıysanız 2016 yılında şeytanın bacağını kırıyor ve yükselişe geçerek, sıkıntılarınızın büyük bir kısmından kurtuluyorsunuz. Tabi bütün bu başarılar bir anda kendiliğinden gelmeyecek, sizin de çaba harcamanız gerekecek. Zaten bu yılın yüksek olumlu enerjisi sayesinde, kendinizde bu gücü bulabilecek ve kolayca toparlanabileceksiniz. Bu yüzden ‘’Ya başaramazsam?’’ tarzındaki korkularınızı yenebileceğiniz bir döneme gireceksiniz.

İş hayatında başarılı bir döneme girmeye hazır olun

Daha önce de belirttiğimiz gibi, bu yıl iş hayatı konusundaki şanssızlıkları ardınızda bırakacaksınız. Özellikle yatırım yapmayı düşündüğünüz konular varsa, yıldızların bu konuda sizden yana olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla her zaman almak istediğiniz ama korktuğunuz riskleri alabilirsiniz. Fakat yatırım yapacağınız işler hakkında detaylı bir araştırma yapmanızda fayda var. Ayrıca hep başka bir şirkette çalışmak gibi bir hayaliniz varsa, bu hayalinizin gerçekleşme olasılığı oldukça yüksek gibi görünüyor.

Harcamalarınıza dikkat edin

Genelde tutumlu olsanız da iş hayatındaki başarılarınız ve beraberinde gelen rahatlama duygusu, harcamalarınızda açılmanıza neden olabilir. Dolayısıyla gelir gider dengesini sabit tutmalı, gereğinden fazla harcama yapmamalısınız. Aksi durumda her zaman yapmak istediğiniz yatırımlarınızı da olumsuz etkileyebilirsiniz.

2016 yılı Oğlak burcu için neler getirecek?

Yalnız olan Oğlak burcu bu yıl aşkı bulacak

Eğer hayatınızda biri yoksa 2016 yılı size bu konuda uğur getirecek ve aşk hayatınızda da güzel gelişmeler olacak gibi görünüyor. Özellikle kısa süreli ilişkilerden sıkıldıysanız ve artık ciddi bir aşk arıyorsanız, bu yıl karşınıza çıkan insanlara dikkat etmenizde fayda var. Bu kişinin iş hayatınızdan olması da büyük bir ihtimal. Ayrıca genelde sağlam ve mesafeli ilişkiler yürütmek sizin karakterinizin bir parçası olsa da bu yıl daha heyecanlı, beklenmedik ve tutkulu bir ilişki ile sarsılmanız mümkün.

Eğer evliyseniz, eşinizle olan ilişkiniz hiç olmadığı kadar iyi olacak. Çünkü bu yıl, her zamankinden daha romantik ve tutkulu geçecek. Ayrıca genelde ev yaşamınızın önüne koyduğunuz iş hayatınızı artık daha geri plana atacak, böylece evliliğinizi daha sağlam temellere oturtabileceksiniz.

Sağlık açısından olumlu bir yıl

Her yıl olduğu gibi, ufak tefek soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklar yaşasanız da bunun dışında herhangi bir sağlık probleminiz olmayacak gibi görünüyor. Bu durum, yılın ilk yarısına kadar sürerken; 2016’nın ikinci yarısında ise eklem problemleri yaşamanız mümkün. Bu yüzden sizi zorlayacak egzersizlerden uzak durmaya ve ters hareket yapmamaya özen göstermelisiniz.

Hepimizin heyecanla beklediği ve yeni umutların yeşertildiği 2016 yılı, oğlak burcu için oldukça parlak geçeceğe benziyor. Bekleyip görelim bakalım, yeni yıl bize neler getirecek…

Diğer burçlar için 2016 yorumlarını merak ediyorsanız, buradan göz atabilirsiniz.

 

Leave A Reply