Burçların çekici yönleri hakkında neler biliyorsunuz?

0

Burçlardan hayatınızla ilgili pek çok şey öğrenebiliyor ve bu öğrendiğiniz bilgileri yaşam tarzınıza uyarlayabiliyorsunuz. Peki, burçların ilişkiler üzerindeki etkisini biliyor musunuz? Sizi çekici kılan yönleriniz ve karşınızdaki kişiyi etkileyebileceğiniz özellikler gibi bilgileri kulağınıza küpe yapmanız aşk hayatında işe yarayabilir. O zaman gelin, burçların çekici yönleri nelermiş hep beraber keşfedelim…

Koç burcu, kendine güvenir, seksilikten korkmaz. Çok hareketlidir ve garanticidir. Ayrıca sahip olduğu mğcadeleci tutumu onu en çok çekici yapan özelliğidir. Birçok konuda zevklidir ve eğlenceyi sever. Yenilikten kaçmaz yani cesurdur. Bu da onu vazgeçilmez bir kadın yapar.

Boğa burcu, sabırlı, güvenilir ve oldukça beceriklidir. Ciddi bir ilişkimarayan herkesin çekici bulduğu özelliklere sahiptir. Güzelliğe ve bakıma düşkündür. Ayrıca herkesi partneri olarak kabul etmez, seçicidir. Bu da onu çekici ve uğruna mücadele etmeye değer kılar.

İkizler burcu, birçok konuda bilgilidir. Zeki ve özgürlüğüne düşkündür. Aynı şekilde partnerinin de özgür olmasına izin verir. Hareketli, sulugöz olmayan, aşk ve eğlence dolu bir kadın olması ise onu en çekici kılan özellikleridir. Ayrıca yaşı ilerlese bile, fiziğine her zaman dikkat eder.

Yengeç burcu, sıradanlıktan uzak ve farklı biridir. Tam bir sırdaştır ve gizemli bir seksiliği vardır. Aynı zamanda masum kişiliğiyle de insanları kendine bağlar. Sabırlı, doğal, temiz kalpliliği, gözlerinin güzelliği ve yeri geldiğinde tam bir dişi olması ise onu en çekici kılan özellikler arasındadır.

Burçların çekici yönleri hakkında neler biliyorsunuz?

Aslan burcu, popüler, her girdiği ortamda dikkat çeken, seksi, akıllı ve cinsellikte oldukça aktif biridir. Ayrıca bazen oldukça anaç biri olabilir ve bunu yalnızca değer verdiği kişiye gösterir. Aynı zamanda kurnaz, güçlü ve yeteneklidir. Bakım ve güzelliğine ise epey düşkündür.

Başak burcu, mücadeleci ve temiz kalplidir. Herkese kolay kolay güvenmez bu yüzden zorlu biridir. Zeki ve entelektüeldir.  Aynı zamanda oldukça sadık ve cömerttir. Küçük şakalardan hoşlanır ve eğlenceli birçok yanı vardır. Ayrıca becerikli ve mütevazi olması onu ilişkinin vazgeçilmez kadını yapar.

Terazi burcu, mantıklıdır ve güzel bir gülümsemeye sahiptir. Fikirlerini her zaman savunur ve bu mücadeleci ruhu, onun en çekici özelliğidir. Flört etmeyi ve romantizmi sever. Kıskanç değildir, ilişkilerde mantıklı davranır. Üstüne ne giyse yakıştıracak derecede bir albeniye sahiptir.

Akrep burcu, gizemli ve ateşlidir. Cinselliğe düşkündür ve bu özelliğiyle erkekleri hemen baştan çıkarabilir. Dişiliğini ön plana çıkaran giysileri sever ve kadınlığını asla saklamaz. Aynı zamanda kurnaz ve lider ruhludur. Bu yüzden güçlü bir kadındır. Kendini kullandırmaz. Her zaman risk alabilir ve oldukça kararlı bir kişiliği vardır.

Burçların çekici yönleri hakkında neler biliyorsunuz?

Yay burcu, bazen çocuksu bazen de oldukça olgun biridir. Muzip ve eğlenceli tavırlarıyla herkesi büyüleyebilir. Nazik ve sadıktır. Kötülük düşünmez ve bu da onu güvenilir kılar. En çekici yanı ise, cesur, maceracı, eğlenceli ve pozitif biri olmasıdır.

Oğlak burcu, bazen soğuk görünse de aslında çekici ve şehvetli bir kadındır. Onu asıl çekici kılan da budur. Aynı zamanda oldukça sadıktır ve ilişkilerde güçlü taraf olabilecek kapasiteye sahiptir. Sade görüntüsü ve doğal haliyle bile her zaman dikkat çekmeyi bilir.

Kova burcunun, ruh hali değişkendir ve çoğu zaman eğlenmesini bilen maceracı biridir. Mantıklı ve ele geçirilmesi zordur. Bu yüzden birçok erkek onu çekici bulur. Partnerini kısıtlamaz ve her zaman saygılı davranır. Modern ve değişikliğe ayak uyduran akıllı bir kadındır.

Burçların çekici yönleri hakkında neler biliyorsunuz?

Balık burcu ise, derin ve büyüleyici bir kişiliğe sahiptir. Erkeğini mutlu etmeyi sever. Sorun çıkaran biri değildir ve utangaç biri olsa da yeri geldiğinde kadınlığını ortaya çıkarmasını bilir. Bazen küçük bir çocuk gibi davranır ve bu doğallığı onu daha çekici kılar. Cinsel hayatta ise oldukça aktiftir ve yeniliklere her zamana açıktır.

Siz de burçların çekici yönleri ile kendinizi yeniden keşfedebilir, hoşlandığınız kişiyi etkilemenin yollarını bulabilirsiniz. Burcunuzu bir de çekici yönleri açısından ele alın ve çekici özelliklerinizi ön plana çıkarmaya başlayın.

 

Leave A Reply