En popüler erkek dizi oyuncuları ve günlük hayattaki halleri

0

Hayranı olduğumuz ve birçok genç kızın hayallerini süsleyen erkek dizi oyuncuları, spot altındaki yaşamlarını, basına yansıyan en güzel fotoğraflarını ve gösterişli hayatlarını  görmeye oldukça alıştık. Hatta öyle ki onların böyle bir yaşama sahip olması aslında onların da sıradan insanlar olduğunu bizlere neredeyse unutturdu. Fakat çok göz önünde olan ve masal diyarından fırlamış gibi görünen bazı erkek dizi oyuncuları bile konforlu ve göz önünde bir hayatları olmaları bir kenara, aslında hepimiz gibi sıradan hayatlar yaşıyor.

Yaşam standartları yüksek olan, en güzel arabalara binen ve oynadıkları diziler sayesinde dev bir hayran kitlesi kazanıp şöhretine şöhret katan bu ünlü dizi oyuncusu erkekler de normal insanlar gibi aşık oluyor, kavga ediyor, üzülüyor, sinemaya gidiyor, hobiler ediniyor veya evlerinde oturup televizyon izliyorlar. Yüksek yaşam standartlarına sahip olmaları ya da milyonlarca hayranlarının bulunması bu durumu değiştirmiyor. Peki, siz de hayranı olduğunuz erkek dizi oyuncularının gerçek hayatta nasıl bir hayatları olduğunu keşfetmek istemez misiniz? İşte Türkiye’de ekranların parlayan yıldızlarının sıradan hayatları…

O Türk televizyonlarının en yakışıklılarından biri: Kıvanç Tatlıtuğ

Normal hayatında basketbolu çok seven yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, küçüklüğünden beri NBA’ye girme hayalleri kuruyormuş fakat hayat ona bambaşka kapılar açmış ve ne yazık ki basketboldan uzaklaşmak durumunda kalmış. Aşk-ı Memnu dizisindeki karakteriyle gece hayatını seven ve çapkın bir adam portresi çizen Tatlıtuğ, çapkınlığı bilinmez ama gerçek hayatta da gece hayatını oldukça ve gündüzleri de arkadaşlarıyla tavla oynamayı epey seviyor.

En popüler erkek dizi oyuncuları ve günlük hayattaki halleri

Ayrıca çok göz önünde olmaktan ve röportaj vermekten de çok fazla hoşlanmıyor yakışıklı oyuncu. Belki çok klişe bir söylem ama Tatlıtuğ, paradan çok sağlıklı ve huzurlu olmaya önem veriyor. Bu yüzden çok gösterişli bir hayatı tercih etmiyor. Bunun yerine Dünya’yı gezmek ve yeni kültürler keşfetmek onun hayali. Ayrıca tam bir hayvansever ve Pars adında bir köpeği var. Bunun dışında çocukluğundan beri sürekli börtü böceğe kadar tüm hayvanları merak ettiğini ve hayvanlara çok değer verdiğini belirtiyor.

Genç kızların son dönemdeki gözdesi: Kerem Bürsin

Oyunculuğu kadar yakışıklılığı ve samimi tavırlarıyla tüm kızların hayallerini süslemeye başlayan, son dönemin en parlak oyuncularından biri olarak görülen yakışıklı aktör Kerem Bürsin de gerçek hayatta nasıl biri olduğu oldukça merak edilen ünlü aktörlerden biri. Aslında şu ana kadar çıktığı televizyon programlarındaki hallerine bakarak, onun utangaç ve çok konuşamayan bir yapıda olduğunu söyleyebiliriz. Yani çok göz önünde olmaktan hoşlanmadığı apaçık.

En popüler erkek dizi oyuncuları ve günlük hayattaki halleri

Dışarıdan bakıldığında hayatı çok parlak ve şanslı biri olarak görülse de aslında, sürekli ailesiyle ülke değiştirmesi çocukluk döneminde onu epey zorlamış. Şuanda ise, çok göz önünde biri haline geldiği için kalabalıktan uzak, sakin bir hayat geçirmeyi seviyor. Ayrıca çok fazla ülke ve kültür tandığı için insanlara karşı önyargıları yok ve her türlü kişiliğe karşı saygısı var. Bu yüzden onun için biraz batılı kafasında da diyebiliriz.

Ekranların cool ve karizmatik ismi: Nejat İşler

Yakışıklılığı ve o muhteşem ses tonuyla kadınların kalp atışlarını hızlandıran, karizmatik, cool, kendi halinde ve başarılı bir oyuncu olan Nejat İşler, birçok film ve dizinin aranılan oyuncusu olmanın yanı sıra, çok fazla göz önünde olmayan hayatı sebebiyle oldukça gizemli bir portre çiziyor ve bu da gerçek hayatta nasıl biri olduğuyla ilgili insanlarda daha çok merak uyandırıyor.

En popüler erkek dizi oyuncuları ve günlük hayattaki halleri

Nejat İşler hakkında bilinen en eski bilgi, üniversite yıllarında ve sonrasında uzunca bir süre geçimini kitap satışıyla sağlaması. Pek fazla bilinmeyen yönü ise, ünlü ve çok kazanan biri olarak bu işi hala devam ettiriyor olması ve eski hayatına aynı şekilde devam etmesi. Zaten kendisini ünlülerin sık sık göründğü yerlerde görmek de bu yüzden imkansız. Çünkü o hala, kendi gerçeğini yaşamaya devam ediyor. Ayrıca tavırları rahat gibi görünse de iş yaşamında çok disiplinli olan İşler, sosyal yaşamında ise pek çok erkeğin yaptığı gibi tavla oynuyor, iddia ve at yarışıyla ilgileniyor veya dostlarıyla bir şeyler içmeye çıkıyor.

Gördüğünüz gibi milyonların sevgilisi, birbirinden yakışıklı erkek dizi oyuncuları, sosyal yaşantılarını aramızdan birileri, o her gün gördüğümüz vakit geçirdiğimiz arkadaşlarımız, eşlerimiz, abilerimiz, babalarımız gibi yaşıyorlar. Aynı küçük mutlulukları kovalıyor, lüks yaşantılarının arkasında, madalyonun diğer tarafında, adeta aynı mahallenin erkekleri gibi davranıyorlar. Belki de şahit olmasak bile, onların hayatlarının bu diğer yüzünde yaşadıkları abartısız yaşamlarının samimiyetini hissedebildiğimiz için onları bu kadar çok seviyoruz. Kim bilir…

 

Leave A Reply