Hangi burçtan erkek için nasıl romantik sürprizler hazırlayabilirsiniz?

0

Özel günlerde veya içinizden gelerek hazırladığınız romantik sofralar ne kadar cezbedici olsa da bazı erkeklerin romantizm anlayışı epey farklı olabiliyor. Ayrıca artık belli rutinlerin dışına çıkarak, ilişkinizde farklılık da yaratmanız gerekebiliyor. Her ne kadar erkeklerin romantizm anlayışının çok geniş olmadığını düşünseniz de aslında hepsinin içinde birer romantik prens yatıyor. Astroloji ise, onların romantizme bakışı açısından sizin için önemli bir ilham kaynağı. İşte burçlara göre erkek arkadaşınız veya eşiniz için hazırlayabileceğiniz romantik sürprizler

Farklılıktan hoşlanan, tutkulu Koç erkeği

Koç burcu erkeği, her ne kadar sert bir mizaca sahip olsa da romantizmden ve şımartılmaktan hoşlanır. Hatta özel günlerde onu ihmal etmeniz durumunda, uzun bir süre size tavır alması bile mümkün. Eğer ona romantik bir sürpriz yapmak istiyorsanız, erotik tutkuları olan bu burcu bir yatak odası sürpriziyle veya hiç beklemediği farklı bir hediye ile şaşırtabilirsiniz.

Yaratıcı sürprizleri seven Boğa erkeği

Boğa erkeği daha sakin bir âşıktır. Fakat her konuda yaratıcıdır. Bu yüzden onları yalnızca standart bir akşam yemeğiyle etkileyemezsiniz. Eğer yemek hazırlama gibi bir düşünceniz varsa, farklı dünya mutfaklarından daha önce hiç tatmadığı lezzetleri önüne sunabilir ve o ülkenin konseptinde giyinerek şaşırmasını sağlayabilirsiniz.

Burçlara göre erkek arkadaşlar için romantik sürprizler

Maceracı ve doğa düşkünü İkizler erkeği

Romantik sürprizler deyince aklınıza mum ışığı, dans ve yemek konsepti geliyor olabilir. Fakat İkizler burcu erkeği hareketlidir ve macerayı, doğayla iç içe olmayı sever.  Bu yüzden sürpriz bir kaçamak ayarlayarak, hafta sonu onu doğa manzaralı bir yere götürebilirsiniz.

Romantizmi standart kalıplarda seven Yengeç erkeği

Eğer klasikleşmiş romantik sürpriz hazırlanacak bir burç varsa o da Yengeç’tir. Çünkü Yengeç burcu erkeği, ilişkisini ciddiye alır ve belli standartların dışına çıkmaktan hoşlanmazlar. Romantizmi de sever fakat farklılıklara çok açık olmadığından, sıradan bir akşam yemeği ile de mutlu olabilir.

Lükse ve güzelliğe önem veren Aslan erkeği

Lider ruhlu ve bilindiği gibi seks hayatını önemseyen Aslan erkeğini etkilemek oldukça zordur. Bu yüzden en güzel halinizle karşısına çıkmalı ve mum ışıklarıyla, güzel kokularla dolu bir ortamda onu baştan çıkartmalısınız. Ayrıca bunun yanında pahalı bir hediye de onu epey etkileyecektir.

Burçlara göre erkek arkadaşlar için romantik sürprizler

Kendisi için emek verildiğini görmek isteyen Başak erkeği

Zeki ve entelektüel olan Başak burcu erkeği, dışarıdan bakıldığında soğuk ve romantizmden uzak gibi görünse de onun da kalbini çalan ve içindeki romantik prensi ortaya çıkartan sürprizler elbette var. Örneğin; ona veya bir aşk mektubu yazabilir veya resimlerinizden oluşan bir albüm hazırlayabilirsiniz. Çünkü Başak burcu, el emeğinin olduğu düşünülmüş romantik sürprizleri daha çok sever.

Aşk ve romantizm için yaratılmış olan Terazi erkeği

Adeta aşk için yaratılmış olan Terazi burcu erkeği, karşısındakini hiç uğraştırmaz. Çünkü eğer seviyorsa, siz onun için ne yaparsanız yapın onun için hepsi romantiktir. Yalnız bu romantik sürprizlerden zaman içerisinde vazgeçmeniz veya sayısını azaltmanız durumunda yanlış düşüncelere kapılacak kadar da duygusaldır. Bu yüzden hep dikkatli ve özenli olmalısınız.

Mutlu edilmesi zor olan Akrep erkeği

Orijinallikten hoşlanan Akrep burcu erkeğini yalnızca güzel bir görünüm ve yatak odası oyunlarıyla değil, yapacağınız yaratıcı romantik sürprizler ile mutlu edebilirsiniz. Örneğin, bir oyun yaratıp ona gizemli mektuplar yollayabilir ve yalnızca ikinizin yaşayacağı bir macera yaratarak kendi romantizm alanınızı oluşturabilirsiniz.

Burçlara göre erkek arkadaşlar için romantik sürprizler

Spontane sürprizlerden hoşlanan Yay burcu erkeği

Özgür ruhlu olan ve yerinde duramayan Yay erkeği, aslında oldukça romantiktir ve hiç beklenmeyen anlarda yapılan sürprizlerden hoşlanır. Yani tüm ilginizi ve yaratıcılığınızı özel günler yerine, bir anda ortaya koyarsanız onu daha çok etkilersiniz.

Sakin yapılı Oğlak erkeği

Evlenme kapasitesi en yüksek olan Oğlak burcu, sakin görünüşünün altında romantik bir erkek saklar. Onu büyük sürprizler yapmadan da şaşırtabilirsiniz. Bunu da her zaman istediği bir hediyeyi ona alarak ve hediyenin içerisine romantik birkaç not tutuşturarak da yapabilirsiniz.

Enerjisi hiç düşmeyen Kova erkeği

Farklılıktan ve her zaman ilerlemekten hoşlanan Kova burcu erkeği, kolay sıkılabilen bir yapıya sahip olduğu için ona standart romantik sürprizler hazırlamak yerine; onu hep gitmek istediği bir etkinliğe götürebilir veya baş başa deniz kıyısında kamp kurabilirsiniz.

Burçlara göre erkek arkadaşlar için romantik sürprizler

Her daim romantik Balık erkeği

En romantik burçlardan biri olan Balık burcu erkeği, bu özelliğini göstermekten çekinmez ve sizden de aynı romantizmi bekler. Bu yüzden özel günlerde ve ansızın; evde veya dışarıda romantik bir ortam hazırlamanız onu oldukça mutlu edecektir.

Erkekler kadınlara kıyasla romantizm konusunda daha geride gibi görünse de aslında çoğu, bu isteğini belli etmemeye çalışıyor. Bu yüzden siz de arada bir yapacağınız romantik sürprizler ile onları mutlu edebilir ve ilişkinizin enerjisini yükseltebilirsiniz.

 

 

Leave A Reply