Instagram’ın takipçi rekorları kıran yakışıklı doktor fenomenleri

0

Instagram, yalnızca arkadaşlarımızın gezdikleri yerleri ya da yedikleri yemekleri takip etmeyi değil, aynı zamanda yeni keşifler yapmayı da mümkün kılıyor. Yeni yerler, yeni insanlar ve inanılmaz işleri görmemizi, tanımamızı sağlıyor. Bunlara en iyi örnekler ise, son dönemde kadınların inanılmaz bir hayranlıkla takip ettikleri ve ilgileriyle birer fenomen haline getirdikleri yakışıklı doktorlar.

Birbirinden yakışıklı, sportmen, duyarlı bu yakışıklılar, kardiyolojiden veterinerliğe, tıbbın çeşitli alanlarında farklı uzmanlıklara sahipler. Düzenli olarak paylaşımlar yapıyor, bazı konularda farkındalık yaratıyor ve takipçilerini de duyarlı olmaya davet ediyorlar.

İdeal erkek profili çizen bu yakışıklı doktor fenomenlerimizi eğer henüz keşfetmediyseniz, gelin onları yakından tanıyalım…

Justin Parks

Henüz bir tıp öğrencisi olan Parks, Instagram’da 17k takipçiye hızla ulaştı.Kendi kalp ultrasonunu çekerken koyduğu fotoğrafın altına hayranlarından gelen “kalpsizsin” yorumu yüzümü ayrıca güldürdü. Gerçekten de kalpsiz değil de ne?!

 

Gabriel Prado

Gülümsemesinden gençlik akan bu yakışıklı doktorumuz, birkaç hafta önce Sao Paulo Üniversitesi’nden master derecesiyle mezun oldu ve bu sevincini takipçileriyle paylaşarak yaşadı. Ne başarılı adamlar var yahu!  

Turistando! ⛪️ Gabriel Prado (@gabrielndsprado) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Dr. Mike

Bir insan hem başarılı, hem yakışıklı, hem de hayvansever olursa, kadınların gözdesi olmaktan başka bir şey beklenemez elbette. 14 Şubat’ta köpeğiyle fotoğrafını Instagram hesabına ekleyen ve Sevgililer Günü’nü kutlayan doktorumuz, takipçileri sayesinde bazı hayvanları koruma derneklerine bağış da topluyor. Kendisine hayran olmamak elde değil.

 

New York Fashion Week Festivities #nyc #nyfw

Dr. Mike (@doctor.mike) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Morne

Yalnızca yakışıklı olduğu için değil, aynı zamanda tutkulu bir gezgin olduğu için takipçi rekoru kıran bir doktor. Gezdiği yerlerde çektiği şahane fotoğraflara ise bakmaya doyulmuyor.  

Evan Antin

California’da veteriner hekimlik yapan Evan, adeta yılan, iguana ve hatta timsahları bile kadınlara sevdirmek için dünyaya gelmiş. Instagram’da 236k takipçisi olan bu yakışıklı, her gün daha fazla kişiye ulaşıyor ve hayvan sevgisi aşılıyor.

 

Siz de bu yakışıklı doktor fenomenleri instagram’da takip edebilir, sabahları fotoğraflara göz atarak güne güzel başlayabilirsiniz.

 

 

Leave A Reply