Kova burcu için 2016 burç yorumları

0

Hareketli, kendine has, özgür ruhlu ve yaratıcı olan Kova burcu, insanlara yardım etmekten hoşlanır ve tüm olumsuzluklara karşı mücadelecidir. Bu yüzden bu burçtaki kişilerin olumlu enerjisinden bir kez etkilendikten sonra, onu sevmemek gibi bir durum söz konusu olamaz. Ayrıca bu kadar sevilmesinin yanı sıra, bir o kadar da alçakgönüllüdür ve kendini sevgi sarhoşluğuna kaptırıp şımarmaz. Yani her ne kadar hareketli olsa da davranışlarının her zaman bir ölçüsü vardır.

Peki karakteri bu kadar güzel olan Kova burçlarının 2016 yılında talihi de bu kadar iyi olacak mı? Gelin yeni yıl, bu burçtaki kişiler için ne gibi sürprizler hazırlıyor hep beraber bakalım…

2016 yılı beklentileri karşılayacak

Kova burcundaki kişiler biraz sabrederse, istediği sonuçları alabileceği bir yıl geçirecek gibi görünüyor. Yani 2016 yılı, tüm beklentilerin karşılanacağı sinyalini veriyor. Dolayısıyla önemli konularda karar vermesi gereken Kova burcunun, en doğru şekilde hareket edeceği ve bunun meyvelerini toplayacağı bir süreç söz konusu. Fakat bu süreçte Kova burcunun, çevresindeki bazı insanlara karşı davranışı değişeceğinden tepki çekmesi gibi bir durum söz konusu. Yine de o an canı sıkılsa da sonradan bunun ne kadar doğru bir hamle olduğunu fark edecek. Bu yüzden yalnızca istediklerine odaklanması ve insanların konuşmalarına kulak asmaması gerekiyor.

Verimli bir yıl olacak

Belli bir konuda yeteneği olan Kova burcu, oldukça verimli geçecek 2016 yılını değerlendirmeli ve yeteneklerinin üzerinde durmalı. Henüz hangi konuda yatkın olduğunu bilmeyenler içinse bunu keşfetmenin tam sırası. Çünkü bu yetenekler sayesinde başarılı girişimlerin ortaya çıkması epey mümkün görünüyor.

Kova burcu için 2016 burç yorumları

Hataların tekrar edilmemesi gerekiyor

Kova burcunun; verimli,  başarılı ve mutlu bir yıl geçirmek istiyorsa mutlaka önceki yıllarda yaptığı hatalardan ders çıkmarmış olması gerekiyor. Özellikle bazı şeyleri ciddiye almamaları hayatlarının bir noktasında mutlaka onlara zarar verdiği için bu hatayı özellikle tekrarlamamaları çok önemli.

Kariyer planları düzene girecek

Bu zamana kadar kariyerinde istediği gelişmeleri yaşayamayan, ne yapmak istediğine hala karar vermeyen ve çalıştığı yerde mutlu olmadığını hisseden Kova burcu yavaş yavaş bu sıkıntıların sonuna gelecek ve nihayet istediği sonuçları elde etmeye başlayacak. Fakat bu süreçte sabır oldukça önemli bir faktör. Dolayısıyla istediği başarıyı elde edebilmek için yılmadan çalışması ve olumsuzlukların üstesinden gelmesi gerekiyor.

Yakın zamanda yurtdışı seyahati söz konusu

Daha önceden yurt dışı hayali veya planı olan Kova burcu, seyahat, eğitim ve taşınma gibi çeşitli nedenlerden dolayı uzun bir yolculuğa çıkacak gibi görünüyor. Özellikle dil eğitimi almak isteyenler için oldukça uygun fırsatlar kapıda.

Aşk hayatı yoluna girecek

Uzun süredir yalnız olan Kova burçları, bu talihsizliğe artık bir son verecek ve çekildikleri inzivadan çıkarak yeni bir aşka yelken açacaklar. Üstelik yeni ilişkileri duygusal açıdan çok yoğun olacak ve ileriye dönük planlar yapılacak. Bunun olması içinse uzun süredir içine kapalı olanların mutlaka korkularını yenmesi şart.

Kova burcu için 2016 burç yorumları

Yılın ilk başlarında başlayacağı ilişkiye her ne kadar ciddiyetle yaklaşmasa da engel olamayacağı bir şekilde karşı tarafa büyük bir güven duyacak olan Kova burcunun, bu noktadan sonra evlilik gibi ciddi bir karar vererek; kendini ve çevresindekileri şaşırtması büyük bir olasılık.

Evli olan Kova burçları ise, genel anlamda mutlu bir yıl geçirecek gibi görünüyor. Fakat evlilik sebebiyle özgürlüğünün kısıtlandığını düşünen ve eşine eskisi gibi ilgi duymayanlar için bu yıl ilişkinin sonu olabilir.

Mide rahatsızlıkları söz konusu

Genel anlamda sağlıklı bir yıl olsa da yılın ikinci yarısından itibaren birtakım mide problemi yaşanabilir. Dolayısıyla yağlı ve zararlı gıdaların tüketiminden uzak durmak gerekiyor. Aynı zamanda mideye hasar veren sigara, alkol gibi alışkanlıklar ya azaltılmalı ya da tamamen bırakılmalı.

Genel olarak iyi bir yıl geçirecek olan Kova burcu, hatalarından ders aldığı ve sakin kalabildiği sürece istediği bir çok şeye 2016 yılında kavuşma fırsatı yakalayacak. 

 

Leave A Reply