Kova burcu için hediye önerileri

0

Özel günlerde veya ansızın sevdiklerimizi hediyeye boğarak yüzlerinde bir gülümseme yaratmak ne kadar mutluluk verici olsa da şu da bir gerçek ki, hediye seçmek başlı başına büyük bir olay. Çünkü insanların herşeye kolaylıkla sahip olabildiği ve maddiyatın ön plana çıktığı günümüzde, artık küçük şeylerle onları mutlu edememe korkusu içimize yerleşmiş durumda. Aynı zamanda hediyeyi vereceğimiz kişinin beğenmeme ihtimali ya da alacağı diğer hediyelere göre daha sönük kalması gibi durumlar da bu konuda işimizi zorlaştıran etkenlerden. Fakat hediye alınacak kişi hareketli, pozitif karakterli, alçakgönüllü bir Kova burcu ise, o zaman iş biraz daha kolaylaşıyor. Fakat yine de her burçtaki insanın kendine özgü bir karakteri var ve dolayısıyla beğeniler, hobiler ve beklentiler de haliyle değişiyor.

Sizin de hediye almayı düşündüğünüz kişi Kova burcundaysa ve ne alacağınıza hala karar veremediyseniz, bu konuda yardımcı olması için burcun özelliklerinden ve beklentilerinden faydalanabilirsiniz.

Onu sürprizinizle şaşırtın

Kova burcundaki kişiler heyecanlanmayı ve sürprizleri sever. Bu yüzden hediyeyle ilgili onu gözlemliyor veya ağzından laf almaya çalışıyorsanız, bunu ona hissettirmemeye çalışın. Aksi durumda hediyeniz ne kadar güzel olursa olsun, sürpriz bozulacağından onun üzerindeki etkisi de azalır. Ayrıca hediyelerden çok hoşlandığı için sürekli bir beklentide olur ve bunu yüzünüzden bile anlamaya çalışır. Dolayısıyla mümkün olduğunca heyecanınızı ona belli etmemeye çalışın.

Kova burcu için hediye önerileri

Karakterine uygun hediyeler seçin

Pratik zekalı ve hareketli olan Kova burcuna, zeka ile ilgili hediyeler seçmeye çalışın. Çünkü onlara göre üzerinde uğraşılacak veya düşünülecek bir hediye, güzel bir kazaktan çok daha değerli. Ayrıca kesinlikle demode ve nostaljik şeylerden hoşlanmadıkları için alacağınız ürünün teknoloji harikası olması ve onun işine yaraması da gerekiyor.

Kova burcu için hediye önerileri

Yaratıcı ve sıkıcı olmayan hediyeleri severler

Kova burcundaki birisine kitap alabilirsiniz. Hareketli doğaları, kitap okumalarına engel değildir. Fakat kitap alırken bile sıkılmayacakları tarzda bir konusu olmasına dikkat etmelisiniz. Bu yüzden biyografi, siyasi, tarihi veya aşk konulu romanlar yerine; gerilim, sonu şaşırtıcı biten, farklı konusuyla kafa karıştıran ilgi çekici olanları tercih etmelisiniz.

Kova burcu için hediye önerileri

Ona etkinlik bileti hediye edin

Gezmekten ve eğlenmekten oldukça hoşlanan Kovalar, yıl boyunca tüm etkinlikleri takip etmekten de geri kalmazlar. Bu yüzden sevdiği bir oyunun, piyano resitalinin, serginin ya da şarkıcının konser bileti ile onu oldukça mutlu edebilirsiniz.

Kova burcu için hediye önerileri

Kova burcu tam bir oyun kurdudur

Hayal gücü ve enerjisi yüksek olan Kova burcu, aynı zamanda iyi bir öğrencidir. Bu yüzden sevdiği konuda yeni öğrendiği birşeyi kısa sürede kapar, Bunun en iyi örneği ise, PS oyunlarıdır. Bu yüzden ona her türden oyun alabilirsiniz.

Kova burcu için hediye önerileri

Kova burcu, oldukça pozitif ve renkli bir karaktere sahip olduğu için onu hediyelerinizle mutlu etmeniz oldukça kolay. Bu yüzden maddi veya manevi değeri fark etmeksizin, ona alacağınız her hediyenin karşılığında mutlu bir yüzle karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz.

 

Leave A Reply