Sevgililer Günü için romantik şarkılar

0

Bu yılı yalnız geçirmeyecek kişiler arasındaysanız, Sevgililer Günü’nde yapılacak birçok şey sizi bekliyor. Öncelikle romantik ve tamamen size özel bir gece geçirme gibi planlarınız varsa mutlaka yemek, hediye, mum ışıkları gibi detayları düşünmeniz gerekiyor. Özellikle de bu geceyi olabilecek en romantik şekilde evde geçirmeyi ve partnerinize sürpriz yapmayı düşünüyorsanız, herşeyinizin önceden hazır halde olması çok önemli. Sonuçta o anda yapmadığınız şeylerin romantik ambiyansınızı bozmasını istemezsiniz. Eğer masa düzeni, mumlar, çiçekler, hediyeler ve siz tamemen o güne hazırsanız; gecenin ambiyansın etkileyecek Sevgililer Günü’ne özel romantik şarkılar da hazır bir halde bulunmalı. Sonuçta tam dans edecekken veya yemek sırasında, bir de uygun müzikleri bulmakla uğraşmamalısınız. Bunun için de önceden hazırlanmış romantik şarkıların oluşturduğu bir listeye ihtiyacınız var.

O günü evde geçirecekseniz ortamı romantik ve çekici bir hale getirmek tamamen sizin elinizde. Bunun için elinizdeki en önemli silah ise, kuşkusuz aşk için yazılmış olan şarkılar. İşte o gece listenizde bulunması gereken romantik şarkılar…

Adele – Make You Feel My Love

Romantizm ve aşk denilince herkesin aklına şüphesiz ilk olarak müthiş bir sese sahip olan İngiliz şarkıcı Adele geliyor. O buğulu ses, aşk için yazılmış şarkı sözleri ve sizi alıp başka diyarlara götürecek eşsiz melodiler oldukça romantik bir gece geçirmenizi sağlayacak.

Bülent Ortaçgil – Sensiz Olmaz

Nasıl ki aşk şarkıları deyince yabancı isimlerden ilk olarak Adele aklımıza geliyorsa, Bülent Ortaçgil de aynı şekilde aşkı bize öğreten müzik adamı olarak biliniyor. Hatta öyle usta bir yoruma sahip ki şarkılarını dinlerken aşık olmak istiyorsunuz. Bu parçası her ne kadar ayrılığı çağrıştırıyor gibi görünse de aslında hayatımızdaki kişinin ne kadar önemli olduğunu vurguluyor.

Neil Sedaka – You Mean Everything To Me

Onun size ne anlam ifade ettiğini adından da anlaşılacağı üzere bu şarkı ile ona anlatabilir, dans ederken gözlerinin içine bakabilirsiniz. Ayrıca muhteşem bir yorum ve büyüleyici melodiler eşliğinde.

Birsen Tezer & İlhan Şeşen – Ne Tuhaf

Birsen Tezer, aşkı her haliyle anlatabilen ve şarkılarıyla dinleyenlerine aşkı yaşatan eşsiz bir şarkıcı. Özellikle İlhan Şeşen’in de etkileyici sesiyle eşlik ettiği bu şarkısında ise, aşk dolu, romantik bir gece geçirebilirsiniz.

Siz de müzik listenizi önceden hazırlayın ve önceden hazırladığınız bu romantik şarkılar eşliğinde göz göze tüm gece boyunca dans edin. Unutulmaz bir Sevgililer Günü sizleri bekliyor…

 

Leave A Reply