Tüm sosyal medya fenomenleri geri çekilsin; Baddie Winkle geliyor!

0

Kadınların yaşlanmayla ilgili endişeleri, 20’li yaşlardan itibaren çıp gibi gittikçe büyüyor. Belki de hastalıklardan, artık yeterince güzel görünmemekten endişe etmeye başlayan kadınlar, yaş ilerledikçe gardıroptaki kıyafetleri değiştirmeye, “yaşına uygun” giyinme derdine düşmeye başlıyor. Ancak, Instagram’ın yeni fenomenlerinden biri var ki o tüm bu klişeyi elinin tersiyle itti.

Sıkı bir Instagram kullanıcısı mısınız; bilemiyoruz. Eğer öyleyseniz, keşfettiğiniz pek çok moda tutkununu, stil ikonunu geride bırakacak biriyle tanışmak üzeresiniz. Efsane sanatçı Barış Manço’nun meşhur parçasında da dediği gibi, o tam bir “Süper Babaanne”. Instagram fenomeni Baddi Winkle, 86 yaşında ve enerjisiyle milyonları büyülüyor.

Instagram’ın yanı sıra Twitter’da da dev bir hayran kitlesine sahip olan Winkle’ın ruhunda adeta çılgın bir parti veriliyor gibi. Havuz kenarında, bahçede, evde, kısacası o her an her yerde fotoğraf paylaşımlarını sürdürüyor. Çünkü profesyonel fotoğraf çekimlerinde genç kızlara taş çıkartan ve adeta bir “yaramaz kız” olan Winkle, Los Angele’ın ünlü mayo markası Dimepiece için modellik yapıyor. Evet, yanlış okumadınız; bir mayo mankeni olan Winkle, tutkulu, kendine güvenli ve bu nedenle, tabi ki çok güzel.

Yaşam enerjisinin yanı sıra, özgüveni ve yaşıyla barışık olması, onu güzel kılıyor. Oldukça estetik pozlarıyla bir anda herkesin sevgilisi haline gelen Winkle, görünüşe bakılırsa bu enerjiyi de hayatla dalga geçerek topluyor.

Tüm Instagram fenomenleri geri çekilsin; Baddie Winkle geliyor!

Sosyal medya magazin basını alarma geçti: “Dikkat! Erkeğinizi çalabilir!”

Biliyorsunuz; artık sosyal medya için de ayrıca bir basın ekibi internet alemlerinde devriye geziyor. Fenomenlerle yapılan röportajlar, hesapları tanıtan bol fotoğraflı sayfalar, paylaşım rekorları kırıyor. Baddie Winkle içinse, “internet basını”nın ortak kanaati, “Dikkat! Erkeğinizi baştan çıkarabilir!”

Kadının her yaşta genç bir ruha sahip olabileceğinin canlı kanıtı Baddie Winkle, artık bir marka yüz haline geldi. Bu “yaramaz kız”, markasının da yüzünü güldürmüş oldu. Artık yalnızca Los Angeles’ta değil, dünyada da daha önce Dimepiece adını duymayan herkes markayı takip etmeye başladı. Baddie Winkle, yaşıtları ve yaşlanmaktan korkan pek çok kadına da güven aşılayarak, ilham kaynağı oldu.

Rengarenk, stil sahibi kıyafet seçimleriyle de modada bir yıldız gibi parlayan Baddie Winkle, tam bir marjinal. Üstelik bu renkli stilini, Vine videolarındaki danslarıyla süslüyor. Dur durak bilmeyen Baddie Winkle’ı siz de Instagram, Twitter, Facebook ve Vine hesaplarından takip edebilirsiniz. Gününüzün daha güzel geçmesini sağlayacak, en umutsuz hissettiğiniz anlarınızda bile yüzünüzü güldürecek bu muhteşem kadın, sosyal medya hesaplarında sizleri bekliyor olacak. Paylaşımlarından siz de ilham alabilir ve kendinizle olduğu kadar zamanla da barışabilirsiniz.

 

Eski muhabir, sonradan içerik editörü. Fotoğrafçeker & hayvansever

Leave A Reply