Ünlü stiller arasında seksi ve parlak bir yıldız: Jennifer Lopez

0

Moda dünyasındaki yenilikler ve kişisel zevklerimiz ışığında tarzımızı oluştururken, aynı zamanda çok beğendiğimiz ünlü kadınların sitlerini örnek alıyoruz. Latin rüzgarı olarak hem sanat, hem de moda dünyasında oldukça dikkat çeken isim olan Jennifer Lopez; yıllardan beri pek çok tarzı deneyen ve kendine yakıştırabilen nadir isimler arasında yer alıyor. Özellikle sıfır bedenin gündemde olduğu ve genç kızların çaresizce mankenler gibi görünmek için her şeyi denedikleri bu dünyada Lopez, balık etli vücudu ve yuvarlak hatlarıyla güzel ve seksi görünmek için zayıf bir kadın olmanın gerekmediğini vurguluyor. Bunu da vücuduna uygun doğru kıyafetleri tercih ederek ve kendin benliğini ortaya çıkaran parçalar seçerek beceriyor.

Siz de stil sahibi bir kadın olmanın sırlarını merak ediyorsanız, bu konuda yıllardır genç kızlara rol model olmuş Jennifer Lopez’in stil detaylarını inceleyebilirsiniz.

Şık olmak için ilk adım fit bir görünüm

Sokak tarzından, kırmızı halısına her zaman güzel ve seksi bir görünümle karşımıza çıkan Lopez’in hemen hemen her kıyafetin içerisinde güzel görünmesinin en önemli sebeplerinden biri düzgün fiziği ve dolgun vücut hatları. Bunu da düzenli olarak yaptığı spor borçlu ki, onu tanıyanlar ne kadar disiplinli bir spor hayatı olduğunu biliyorlar. Dolaysısıyla kıyafetleri güzel taşımak ve kendinize yakıştırmak istiyorsanız, formda bir vücuda sahip olarak bir adım öne geçebilirsiniz.

Ünlü stiller arasında seksi ve parlak bir yıldız: Jennifer Lopez

Küçük detaylar şıklığın anahtarı

Özel günler hariç, abartılı kıyafetler içerisinde göremeyeceğiniz Jennifer Lopez’in stilinde en çok ön plana çıkardığı ayrıntılar saçları ve tabi ki de aksesuarları. Bu sayede sade giyinse bile yine de ben buradayım diyebilen tarzıyla dikkat çekebilen Lopez, kıyafetlerinin en önemli tamamlayıcısı olan kolyelerinden ve küpelerinden vazgeçmiyor. Aynı zamanda topuz bile yapsa saçlarının her daim bakımlı olmasına özen gösteriyor.

Ünlü stiller arasında seksi ve parlak bir yıldız: Jennifer Lopez

Ayakkabı tutkusu tüm kadınlar gibi onun da zaafı

Tartışmasız Lopez’in vazgeçemediği bir parçası olan Louboutin ayakkabıları, özellikle düz elbiselerinin altında her daim görebilirsiniz. Bu durum, ayakkabılar ile kıyafetinin sadeliğini dengeleyen ve her zaman seksi ve şık görünmeyi başarabilen Lopez’in, aslında tarz sahibi olmak için çok aşırı çaba göstermediğinin bir kanıtı. Yalnızca ufak detaylara dikkat ederek de oldukça stil sahibi bir kadın olabiliyor.

Ünlü stiller arasında seksi ve parlak bir yıldız: Jennifer Lopez

Özel gecelerde her zaman ışıl ışıl

Günlük hayatındaki sade şıklığını özel gecelerde daha geri planda bırakan ve bunu aşırıya kaçmadan yapan Lopez, özellikle ışıltılı kıyafetleriyle kırmızı halının yıllardır en dikkat çeken isimlerinden biri olarak biliniyor. Genellikle nude tonlarda tercih ettiği göz kamaştıran kıyafetlerinde, transparan detaylar ya da cesur dekolteler dikkati çekiyor. Ancak, bu cüretkar tavrını çok doğal saç ve makyajıyla dengelemesini iyi biliyor.

Ünlü stiller arasında seksi ve parlak bir yıldız: Jennifer Lopez

Yaşına rağmen tarzıyla, enerjisiyle ve güzelliğiyle genç kızlardan hiçbir farkı olmadığını gösteren Jennifer Lopez, sizin de ilham kaynağınız olarak stilinizi oluşturmanıza yardım edebilir.

 

 

Leave A Reply