Yaş aldıkça güzelleşen ünlüler

0

Her kadının hayalidir; yıllar geçse de güzelliğinden bir şey kaybetmemek… Fakat ne yazık ki doğaya ve zamana karşı gelmek imkansız olduğu için, her kadın bir zaman sonra gençliğini geride bırakarak yaşlılığın getirdikleriyle yüzleşmek durumunda kalıyor. Buna karşılık, bazı kadınlar var ki onları gördüğünüzde bir şekilde mucizelere inanmaya başlıyorsunuz. Adeta gençlik iksirini keşfetmiş gibi görünen bu kadınlar, elbette 20’li yaşlarındaki gibi görünmüyorlar. Fakat gösterdikleri yaşla gerçek yaşları arasında dağlar kadar fark olduğunu da kabul etmek lazım.

Dolayısıyla insan ister istemez onların gençlik ve güzellik sırlarını merak etmeden duramıyor. Bu şekilde tanınan yerli ve yabancı birçok ünlü kadın var. Haklarında her ne kadar sayısız estetik ameliyat geçirdiklerine dair haberler çıksa da kuşkusuz ki genç ve güzel görünmek yüz gerdirmekten çok daha fazlası. Çünkü gençliğin verdiği enerji, gözlerin derinliklerine ve insanın gülüşüne bile yansıyor. İşte bu enerjiden ve güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş, yaş aldıkça güzelleşen ünlüler 

Zarif ve cool tavırlarıyla gönlümüzü kazanan Catherine Zeta Jones

Yıllar geçiyor ama bu güzeller güzeli yıldız yaşlanmak bir kenara, her geçen yıl daha çekici bir görünümle karşımıza çıkıyor. Üstelik oldukça sade ve zarif bir stile sahip.  Yani gençliğin ve güzelliğin sırrının dekoltelerde ve yalnızca yüz güzelliğinde olmadığının epey farkında.

Peki, Catherine Zeta Jones’un güzelliğini koruması ve yaşlanmamasının altında nasıl bir sır yatıyor dersiniz? Ufak tefek estetik operasyonlar yaptırıyor mu, orası bilinmez; ama, inci gibi beyaz dişlerini, diş macunu yerine kullandığı çileğe borçlu olduğunu ve her zaman doğal ürünlerin güzelliğine önemli bir katkısı bulunduğunu vurguluyor.

Yaş aldıkça güzelleşen ünlüler

Romantik komedilerin vazgeçilmez yıldızı Jennifer Aniston

Her ne kadar Brad Pitt kendisinden vazgeçmiş olsa da o hiçbir zaman kendini sevmeyi bırakmadı ve her zamanki gibi güzel ve zarif bir kadın olmaya devam etti. 43 yaşında olmasına rağmen, hala romantik komedilerin başrollerini kapacak kadar genç ve güzel bir görünüme sahip olan Jennifer Aniston’ın en büyük güzellik sırrı ise, vazgeçemediği bakım kremleri ve losyonları. Bunun dışında sporun da zinde hissetmesine ve cilt güzelliğini korumasında oldukça etkili olduğunu belirtiyor.

Yaş aldıkça güzelleşen ünlüler

Atletik vücutlu, sempatik güzel Cameron Diaz

Basında çıkan makyajsız fotoğraflarıyla bazı hayranlarını hayal kırıklığına uğratsa da yaşına rağmen Cameron Diaz’ın, muazzam bir fiziği var. Aynı zamanda makyajlı ya da makyajsız, her zaman bebeksi bir güzelliğe sahip. Genç görünümünün, bitmek bilmeyen enerjisinin ve güzelliğin sırrı ise kuşkusuz hayatından hiç eksik etmediği spor egzersizleri.

Yaş aldıkça güzelleşen ünlüler

Yaşına rağmen hala yürek hoplatan Monica Belluci

Kim der ki kendisi 50’sine merdiven dayadı diye… 40’lı yaşlarının sonlarında olan Belluci, güzelliği ve dolgun vücut hatlarıyla hala izleyicilerin nefeslerini kesmeye devam ediyor. Bunda her gün aldığı soğuk duşun, sağlıklı beslenmenin, sporun ve fazla makyaj yapmamasının da oldukça büyük bir payı bulunuyor.

Yaş aldıkça güzelleşen ünlüler

Ve ülkemizin zamana meydan okumak konusunda övünç kaynağı Nebahat Çehre

“Yaşını göstermeyen kadın” deyince ülkemizde herkesin parmakla gösterdiği duayen oyuncu Nebahat Çehre, yalnızca güzelliğiyle değil stil sahibi oluşu ve zarif tavırlarıyla da oldukça çekici bir kadın portresi çiziyor. Çehre de dünyaca ünlü diğer yıldızlar gibi, yıllara meydan okuyan güzelliğini sağlıklı beslenmeye ve doğal ürünler kullanmaya borçlu olduğunu belirtiyor.

Yaş aldıkça güzelleşen ünlüler

Geçen zamana rağmen gittikçe güzelleşen ünlüler ve güzellik sırları, aslında bizi bildiğimiz fakat ihmal ettiğimiz bir gerçekle yüzleştiriyor; o da şu ki gençlik ve güzellik yalnızca dış görünümle değil, insanın içindeki yaşam enerjisiyle ilgili. Ayrıca, estetik operasyonlardan çok sağlıklı beslenip, spor yapmaya özen göstermek de bunu destekliyor. Eğer siz de yaş aldıkça güzelleşen ünlüler gibi zamana meydan okumak istiyorsanız, ünlü yıldızların güzellik sırlarını keşfedebilir, konunun uzmanlarına danışabilirsiniz. 

 

 

Leave A Reply