Yetenekleri gölgede bırakan farklı ülkelerden Yetenek Sizsiniz sunucuları

0

Türkiye ve dünyada gündemin yoğunluğundan uzaklaşmak, biraz da eğlenmek isteyenler, genellikle tercihlerini yarışma programlarından yana kullanıyorlar. Televizyon kanallarını süsleyen birbirinden renkli anlara sahne olan bu programlar, rekabet, eğlence ve hatta zaman zaman duygusallığı doruğa ulaştırarak, seyircisine görmek istediğinden çok daha fazlasını sunuyor; her geçen gün seyirci kitlesini de bu sayede artırmayı başarıyor.

Eğlence sektöründe adeta nam salmış yarışmalardan biri de pek çok farklı ülkeye uyarlanarak dev bir hayran kitlesine sahip olan Got Talent (Yetenek Sizsiniz) oldu. Avustralia’dan Hindistan’a, Amerika’dan Asya’ya kadar ülkeler ve kıtalar arasında dünyayı kasıp kavuran Got Talent yarışmaları, yayınlandığı tüm ülkelerde izlenme rekorları kırdı. Ülkemizde de Acun Medya tarafından Yetenek Sizsiniz Türkiye adıyla yayınlanmaya devam eden yarışma programı, anlayacağınız başarılara doymadan yayınlandığı ülkelerde son sürat devam ediyor.

Yarışmacılar kıyasıya rekabetlerini sürdürürken, programda dikkatleri üzerine toplayan başkaları da oluyor. Elbette jüri üyeleri, yorumlarıyla ve yarışmacılarla girdikleri diyaloglarla sık sık göze çarpıyorlar. Ancak, dünyanın pek çok yerinde yayınlanan Got Talent yarışmalarında yarışmacıları sahneye davet eden, sahne arkasında onlarla yakından ilgilenen sunucuları da yakışıklılıkları, sempatik tavırlarıyla ciddi bir hayran kitlesine ulaştılar. Öyle ki adlarına açılan sosyal medya hesapları binlerce kişi tarafından takip edilirken, paylaşılan fotoğrafları beğeni ve paylaşım yağmuruna tutuluyor. Peki, bu Got Talent sunucuları kimler? Gelin dilerseniz, o yakışıklıları daha yakından tanıyalım…

Gülünce gözlerinin içi gülüyor: Marc Saw Nelson

O belki de Melez güzelliğinin en iyi örneklerinden biri. Onun yakışıklılığının kaynağı Burma ve Çin’den geliyor. Çekik gözleri, özen gösterdiği vücudu ve elbette o muhteşem gülümsemesiyle Marc Saw Nelson, Asya’nın Got Talent yarışmasına adeta bir güneş gibi doğuyor. Sempatik tavırlarıyla da gönüllerde taht kuran Nelson, tahmin edebileceğiniz gibi kadınların yakın markajında.

Yetenekleri gölgede bırakan farklı ülkelerden Yetenek Sizsiniz sunucuları

Yakışıklı sunucu, kariyerine modellikle başlayıp, daha sonra şansını televizyon endüstrisinde deneyerek çok da başarılı oldu. Yarışma programları birbirini kovaladı ve en son, aralarında dünyaca ünlü müzik yapımcısı David Foster ve efsanevi Spice Girls grubunun üyelerinden Melanie C’nin de yer aldığı Asia’s Got Talent (Yetenek Sizsiniz Asya) ile önemli bir çıkış yakaladı. Dilerseniz, Marc Saw Nelson’ın görüntülerinin de yer aldığı Asia’s Got Talent videolarını YouTube kanalından da takip edebilirsiniz.

O bir fenomen: Nick Cannon

America’s Got Talent’ın (Yetenek Sizsiniz Amerika) sunucusu Nick Cannon, programın izlendiği tüm ülkelerde adeta bir fenomen haline geldi. Yaptığı espiriler, programa kattığı renk tartışılmaz. O, Yetenek Sizsiniz programını sunan gerçek bir yetenek olarak dünya çapında bir şöhrete ulaştı. Daha önceki müzik, radyo ve komedyenlik kariyerini geride bırakarak, tüm bu yeteneklerini America’s Got Talent’ta sergilemeye devam eden ünlü sunucunun hayranlarının büyük bir kısmını kadınlar oluşturuyor. Eğlenceli kişiliğinin yanı sıra düzgün fiziğiyle de dikkat çeken Cannon adına sosyal medyada pek çok sayfa bulunuyor.

Yetenekleri gölgede bırakan farklı ülkelerden Yetenek Sizsiniz sunucuları

Röportajlarını süsleyen birbirinden seksi pozlarıyla, kadınların nabzını yükseltmeyi başar Cannon’ın hayranları America’s Got Talent’ın YouTube kanalından da yorumlarını eksik etmiyor, sosyal medya hesaplarını beğeni ve paylaşımlara boğuyorlar.

Ödüllere doymayan çok çekici bir ikili: Ant & Dec

Tarihte, üzerinde güneş batmayan imparatorluk olarak anılan İngiltere, o günden bugüne o geniş toprakları kaybetse de 2007’den beri akşamlara bir güneş gibi doğan Britain’s Got Talent (Yetenek Sizsiniz Britanya) ile aydınlanmaya devam ediyor. Birbirinden renkli jüri üyeleriyle adından sıkça söz ettiren programı, üstelik bir değil iki karizmatik adam sunuyor. Ant & Dec olarak anılan Anthony McPartlin ve Declan Donnelly’den oluşan bu ikili, Britanyalı yeteneklerin bile çoğu zaman önüne geçiyor.

Yetenekleri gölgede bırakan farklı ülkelerden Yetenek Sizsiniz sunucuları

Programın nabzını çok iyi tutan ve her sahne aldıklarında izleyicilerin hoşça vakit geçirmesini sağlayan ikili, kusursuz bir uyum içindeler. Britanya onları çok seviyor. Ancak, onların ünü, yayınlandıkları kanallarla sınırlı değil. Britain’s Got Talent YouTube kanalından ikiliyi takip eden pek çok hayranları var. Elbette sosyal medya hesapları da cabası.

Eğer henüz Türkiye dışında dünyanın dört bir yanındaki Got Talent yarışmalarını takip etme fırsatı bulamadıysanız, bu yakışıklıları YouTube videolarından keşfedebilirsiniz. Yarışmaların bölümlerini, önemli anlarını izleyebilir, sosyal medya hesaplarına da göz atabilirsiniz. Marc Saw Nelson, Nick Cannon ve Ant & Dec ile ofiste boş kaldığınız, evde dinlenme fırsatı bulduğunuz her an sizi muhteşem gülümsemeleriyle bekliyor olacaklar.

 

Eski muhabir, sonradan içerik editörü. Fotoğrafçeker & hayvansever

Leave A Reply