Yılbaşı gecesi izleyebileceğiniz yeni yıl temalı filmler

0

Yeni yıl gecesini dışarıda olmak yerine, daha sakin ve sıcak olan evlerinde geçirmeyi tercih edenler için birçok alternatif bulunuyor. Bunlardan biri de yeni yıl temalı filmler izlemek. Tabi evde yapılacaklar arasında yalnızca film izlemek yok. Bunun yerine, kalabalık arkadaş veya aile grubuyla parti de yapılabilir, çeşitli oyunlar oynanabilir veya yeni yıla özel olarak hazırlanan gelenekselleşmiş talk show programları seyredilebilir. Fakat yeni yılın o kendine özgü büyüsünü yakalamak; bunu da patlamış mısır, çerez, çeşitli içecekler ve sıcak bir battaniye eşliğinde yapmak belki de o gece yapılacak en keyifli aktivitelerden biri. Üstelik herkesin zevkine hitap edebilecek ve çoluk çocuk ailecek izlenebilecek türdeki yeni yıl temalı filmlerin sayısı da bir hayli fazla.

Eğer siz de yeni yıla çerezler, battaniye, loş ışık, sevdikleriniz ve keyifli bir film eşliğinde girmek istiyorsanız, sizi tüm dert ve tasalarınızdan bir anlığına da olsa uzaklaştıracak bu filmlere bir göz atabilirsiniz…

Her yaşa hitap eden keyifli bir animasyon “Kutup Ekspresi” (2004)

Bundan 11 yıl önce yapılan bir film olmasına rağmen oldukça kaliteli bir animasyon olan Kutup Ekspresi, her ne kadar animasyon türünde olsa da çocuklara olduğu kadar yetişkinlere de hitap ediyor. Konusuna gelecek olursak; geçirdiği noel zamanlarından sonra, artık Noel Baba’ya olan tüm inancını kaybeden küçük bir çocuk ilginç bir trene atlayıp, farkında olmadan Noel Baba’nın yaşadığı kuzey kutbuna gider ve bu sırada bu ilginç trende birçok şaşırtıcı macera yaşar.

Yılbaşı gecesi izleyebileceğiniz yeni yıl temalı filmler

 

Bir yılbaşı klasiği “Evde Tek Başına” (1990)

Yılbaşı akşamlarının olmazsa olmazı Evde Tek Başına, yaşınız kaç olursa olsun, tekrar tekrar sıkılmadan izleyeceğiniz tarzda oldukça eğlenceli bir yapım. Bu filmi izlemeyen ise hemen hemen yoktur. Ama biz yine de henüz izlememiş olma ihtimalinize karşın, konusuna değinelim. Haylaz ve oldukça akıllı olan Kevin, noel günü ailesiyle birlikte Fransa’ya tatile gidecekken evde unutulur ve bir süre sonra eve hırsızların girmeye çalıştığını fark eder. Ona yardım edecek kimse olmadığından, artık iş başa düşmüştür ve bundan sonrası kahkaha dolu bir maceraya dönüşür.

Yılbaşı gecesi izleyebileceğiniz yeni yıl temalı filmler

Yılbaşı gecesi romantizm arayanlar için “Aşk Her Yerde” (2003)

Yılbaşı gecesi sevgilimle baş başa olacağım diyorsanız ve birazda romantik temalı bir film arıyorsanız her film arşivinde bulunması gereken Aşk Her Yerde filmini şiddetle öneriyoruz. Adından da anlaşılacağı üzere birbirinden oldukça farklı ve tanışmayan insanların hayatlarını ve aşklarını anlatıyor. Üstelik oyuncu kadrosu oldukça başarılı.

Yılbaşı gecesi izleyebileceğiniz yeni yıl temalı filmler

Romantik komedi tadında yeni yıl filmi “Yeni Yıl Gecesi” (2011)

Başarılı bir yeni yıl romantik komedisi olan ‘’Yeni Yıl Gecesi’’, kadrosunda Halle Berry, Robert De Niro ve Hillary Swank gibi sevilen  oyuncuların bulunduğu oldukça kaliteli bir yapım. Özellikle birbirini tanımayan insanların özel bir günde kesişen hayatlarının ve o süreçte ikili ilişkilerde yaşadıklarının anlatıldığı tarzdaki filmleri seviyorsanız, Yeni Yıl Gecesi ideal bir seçim.

Yılbaşı gecesi izleyebileceğiniz yeni yıl temalı filmler

Aksiyon ve eğlencenin bir arada olduğu “Yeni Yıl Soygunu” (2003)

Yeni yıl temalı filmler deyince aklınıza, biraz heyecan ve biraz da sempatiklik geliyorsa; yeni yıl gecesinde Noel Anne ve Noel Baba kılığına girerek beceriksizce soygun yapmaya çalışan bir çiftin ve onlara farklı bir bakış açısı kazandıracak küçük bir çocuğun hikayesini izleyebilirsiniz.

Yılbaşı gecesi izleyebileceğiniz yeni yıl temalı filmler

Siz de yeni yıla temalı filmler ile aileniz ve sevdiklerinizle içinizi ısıtacak ve hoşça vakit geçirebileceğiniz keyifli bir yılbaşı akşamı geçirebilirsiniz.

 

Leave A Reply