Gençlerin yeni fenomeni Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ve oyuncuları

0

Bu yaz da her yıl olduğu gibi birçok cazip, renkli yaz dizisi seyirciyle buluştu. Evde geçen yaz akşamlarını daha keyifli hale getiren bu dizilerden bazıları, özellikle ilginç senaryoları ve başarılı oyuncu kadrosuyla göz kamaştırdı. Bunlardan biri olan Tatlı Küçük Yalancılar da özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği dizilerden biri. Sosyal medya hesapları bir anda binlerce hayranıyla dolup taşan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi oyuncularını, başka projeler için de sıklıkla ekranlarda göreceğimiz çok açık.

Amerikan ABC Channel’ın yapımlarından biri olan Pretty Little Liars’tan uyarlanan Tatlı Küçük Yalancılar, yayınlandığı ilk günden beri her bölümüyle çok konuşuluyor. Özellikle klasik aşk senaryolarının arasından sıyrılıp, gerilime de yer veren bir senaryoya sahip olması, onu diğer dizilerden ayıran ve cazip kılan özelliklerinden biri. Ayrıca dizinin oyuncularının da dizi kadar dikkati çektiği de bir gerçek. Her biri güzellikte ve yakışıklılıkta birbiriyle yarışan oyuncular, aynı orjinalinde oduğu gibi çoğu zaman dizinin önüne geçebiliyor. O zaman gelin Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin parlak oyuncu kadrosunu birlikte tanıyalım…

Yakışıklı ve gizemli Eren: Şükrü Özyıldız

Son dönemlerin parlayan genç oyuncusu Şükrü Özyıldız, aynı zamanda dizi ve filmlerin aranılan jönlerinden biri haline geldi. Dizide ise, gizemli ve öğrencisi Aslı ile gizli gizli aşk yaşayan Eren isminde bir öğretmeni canlandırıyor. Orjinal versiyonunda da Ezra ismiyle canlandırılan karakter, genç kızların diziyi sevmesindeki en büyük etkenleren biri. Tabi henüz 25 yaşında olan ve spordan , sanata birçok yeteneği bulunan başarılı oyuncu Şükrü Özyıldız’ın yakışıklılığı ve karizmasının, bu ilgideki en büyük paya sahip olduğu da bir gerçek.

Gençlerin yeni fenomeni Küçük Tatlı Yalancılar dizisi ve oyuncuları

Aşkta engel tanımayan Aslı: Bensu Soral

Dizide Aslı karakterini canlandıran ve gruptaki ağırbaşlı kişiliği ve şıklığıyla ön plana çıkan Aslı karakterini Bensu Soral canlandırıyor. En az oyuncu ablası Hande Soral kadar başarılı, güçlü bir oyunculuk sergileyen Bensu Soral, sosyal medyada da oldukça olumlu tepkiler alıyor. Dizinin orijinal yapımında Aria olarak adlandırılan karakterin Tatlı Küçük Yalancılar dizisindeki karşılığı olan Aslı, gerçekten de aslını aratmıyor.

Gençlerin yeni fenomeni Küçük Tatlı Yalancılar dizisi ve oyuncuları

İçine kapanık ve oldukça gizemli Toprak: Burak Deniz

Daha önce birkaç yapımda yer alan, ancak Tatlı Küçük Yalancılar ile oyunculuğu kadar yakışıklılığı da hayran kitlesi tarafından keşfedilen Burak Deniz, tam anlamıyla bir yakışıklı prens haline geldi! Sosyal medya hesaplarında ona iltifatlar yağdırmak için birbiriyle yarışan binlerce genç kız, aynı zamanda fan sayfaları oluşturuyor ve hakkında daha fazla bilgi almak, onu daha fazla görmek istiyorlar. Şimdilik Tatlı Küçük Yalancılar’da bir fenomen. Ancak, onu reklam ve sinema filmleri, televizyon dizileri gibi daha pek çok alanda görecek gibiyiz. Bundan da çok keyif alacağımız kesin.

Gençlerin yeni fenomeni Küçük Tatlı Yalancılar dizisi ve oyuncuları

Tam bir stil ikonu ve zeka küpü Selin: Büşra Develi

Grubun adeta beyni olan ve araştırmacı kişiliğiyle olayları gün yüzüne çıkarmaya çalışan Selin karakterini canlandıran Büşra Develi, rolüne oldukça yakışan isimlerden biri. Üstelik  önceden yalnızca bir reklam filminde rol alan oyuncu, oynadığı ilk dizi olmasına rağmen oldukça başarılı bir performans sergiliyor. Bununla birlikte, karakteristik güzelliğiyle de göz dolduran genç oyuncu, kendine özgü giyim tarzıyla da ayrıca bir idol haline geldi. Severek izliyor ve tarzını da her sahnede hayranlıkla inceliyoruz.

Gençlerin yeni fenomeni Küçük Tatlı Yalancılar dizisi ve oyuncuları

Temkinli ve sırlarla dolu Cesur: Alperen Duymaz

Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde kayıplara karışan Açelya’nın, en az Açelya kadar sırlarla dolu abisi Cesur’u canlandıran Alperen Duymaz da oyunculuğu ve yakışıklılığıyla genç kızlardan tam not almışa benziyor. Her ne kadar Pretty Little Liars’ta Alison’ın abisi Jason’la birebir benzerlikler taşımasa da dizinin uyarlanmış senaryosuna çok yakışan bir oyunculuk sergileyen oyuncu, özellikle dizide kendisine platonik bir aşkla bağlı Ebru’ya bakışları ve ona karşı tavrıyla, hepimize bir “aah ah” dedirtiyor.

Gençlerin yeni fenomeni Küçük Tatlı Yalancılar dizisi ve oyuncuları

Saf ve iyi niyetli Ebru: Dilan Çiçek Deniz

Dizide hiç kurnazlık yapamayan, yapmaya çalıştıkça da eline yüzüne bulaştıran karakteri Ebru’yu 2014 Elidor Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda ikinci Dilan Çiçek Deniz canlandırıyor. Dizinin orijinal yapımında lezbiyen bir karakter olan Emily’nin ülkemize uyarlanan  senaryoda çok daha farklı bir karakter olan Ebru olarak karşımıza çıkması her ne kadar ilk başlarda yadırgansa da karaktere çok daha farklı özellikler kazandırılarak diziye başka bir boyut kazandırdı. Bu da dizinin orijinalini bilenlerin de dizinin her bölümünü merakla beklemesine aracı oldu. Dilan Çiçek Deniz’in hayat verdiği Ebru, güzel oyuncunun gerçek hayatta da böyle bir karakter olduğu izlenimi yaratacak kadar başarılı olmuşa benziyor.

Gençlerin yeni fenomeni Küçük Tatlı Yalancılar dizisi ve oyuncuları

Çılgın, asi ve yetenekli Barış: Mehmet Ozan Dolunay

Belki de normal şartlarda tarzını, özellikle de saç kesimini sevmeyebilirdik. Ancak, Tatlı Küçük Yalancılar dizisinin yetimhanede büyümüş, buna rağmen kendisini çok iyi yetiştirmiş, zeki ve eğlenceli bir Barış’la karşılaşınca, ona dair her detay bir sempati oluşturdu. Şimdi topuz yaptığı saçları, salaş tişörtleri ve sırt çantasıyla Barış’ı canlandıran Mehmet Ozan Dolunay’ın sıkı birer hayranı oluverdik. Onu ve gülümseyişini, her bölüm sabırsızlıkla bekliyoruz.

Gençlerin yeni fenomeni Küçük Tatlı Yalancılar dizisi ve oyuncuları

Eğlenceli ve kokoş Hande: Melisa Şenolsun

Dış görünümüne düşkün, sonradan zayıflayarak okulun popüler kızlarından biri haline gelen Hande karakterini Melisa Şenolsun canlandırıyor. İsyankar, bazen saf bazen de en kilit noktaları yakalayabilen br karakteri oynayan güzel oyuncu, henüz 19 yaşında olmasına rağmen yıldızı şimdiden parlamış durumda. Dizideki esprili, deli dolu ve asi tavırlarıyla adeta göz kamaştıran bir performans sergileyen, dizinin seyircisini yakalamayı başaran genç ve güzel oyuncu, Tatlı Küçük Yalancılar ile yakaladığı başarıyı, daha yukarılara taşıyacak gibi görünüyor.

Gençlerin yeni fenomeni Küçük Tatlı Yalancılar dizisi ve oyuncuları

Kışkırtıcı ve korkusuz Açelya: Beste Kökdemir

Dizinin belki de orijinalinden çok daha başarılı karakteri Açelya’yı ise, Beste Kökdemir canlandırıyor. Alison’ın alaycı, küçümseyen ve bazen tam anlamıyla kontrolden çıkmış halini, o kadar ustalıkla karaktere aktarıyor ki bazen Açelya’nın gerçekten delirdiğini ya da tehlikeli olabileceğini ekrandan bile hissedebiliyoruz. Daha önce başka yapımlarda da karşımıza çıkan ve her karaktere gerçek bir ruh kazandırmayı başaran yetenekli oyuncunun hayranları arasındaki yerimizi aldığımızı söyleyebilirim.

Gençlerin yeni fenomeni Küçük Tatlı Yalancılar dizisi ve oyuncuları

Tatlı Küçük Yalancılar, izleyicisine de birer genç kız ruhu kazandıran ve bu ruhla gencecik, taptaze heyecanlar yaşamalarını sağlayan bir dizi oldu. Belki de daha fazla gençlik dizisi görmek, ancak Tatlı Küçük Yalancılar kadar farklı senaryolar ve başarılı oyuncularla sürükleyici bölümler izlemeye ihtiyacımız vardır. Siz de eğer henüz diziyi izlemediyseniz, ortalıkta dolaşan dizinin birkaç bölüm sonra bitiyor haberlerine aldırmayın. Bölümlerini internetten de takip edebileceğiniz Tatlı Küçük Yalancılar, size stil konusunda yepyeni fikirler ve heyecan vadediyor.

 

Leave A Reply