Yay burcu 2016 yılında neler yaşayacak?

0

2016 yılı herkes için yepyeni olaylar ve duygular anlamına geliyor. Dolayısıyla heyecanlı bir şekilde yeni yılın bizlere neler getireceğini bekliyor ve önümüzdeki yılın öncekine göre her zaman daha iyi olacağını umut ediyoruz. Bu konudaki en iyi rehberimiz astroloji ise, burçlar aracılığıyla merak edilenlerin cevabını kısmen de olsa veriyor. Yay burcu ise, bu yıl aradığı pek çok sorunun cevabını bulacak burçlar arasında yer alıyor. Bunun dışında, yaşacağı pek çok yenilik onları bekliyor. İşte yay burcu için 2016 yorumu…

Keyifli bir yıl yay burcunu bekliyor

2016 yılı yay burcundaki kişiler için oldukça keyifli ve şanslı bir yıl olacak gibi görünüyor. Özellikle geçen yıldan yarım kalan işleri veya hayalleri olan yayların mutlaka 2016 yılının ilk yarısında, bu yarım kalan işler için tekrar atakta bulunması gerekiyor. Ayrıca bu süreçte ev, hatta şehir değişikliği yapması da mümkün. Bunun anlamının ise kötü değil, iyiye yorulması gerekiyor. Çünkü yay burcunun yaşayacağı değişimler, bu yıl hep olumlu olarak görülüyor.

Kariyer planları olumlu sonuçlanacak

Yeni yıl yay burcu için adeta eğlence ve keyif yılı anlamına geliyor. Dolayısıyla her zaman eğlenceye hazır bir şekilde enerjik ve sağlıklı yapıda olmaları gerekiyor. Fakat bu sırada eğlencenin ucunu kaçırıp planladıkları şeyleri gözden kaçırmamaya dikkat etmeleri de oldukça önemli. Çünkü bu yıl, özellikle kariyer bakımından onlar için birçok fırsat sunuyor. Bu durum ise, uzun zamandır planladıkları şeylerin meyvelerini sonunda alabileceği anlamına geliyor.

Yay burcu 2016 yılında neler yaşayacak?

Aşk hayatında gerginlik söz konusu

Herşey yolunda gitse de aşk hayatında bazı pürüzler yaşayacak olan yay burcunun, gergin ortamlardan mümkün olduğunca uzak durması gerekiyor. Çünkü ilişkisi oldukça hassas bir döneme giriyor. Bu yüzden sorunlarını tek başına değil, partneriyle birlikte çözmesi gerekiyor. Yalnız  olanlar ise, bu yıl oldukça hareketli bir aşk yaşamının kapılarını aralayacak gibi görünüyor.

Dostluklar yeniden pekişecek

Oldukça hareketli ve keyifli bir yıl geçirecek olan yay burcu aynı şekilde sosyal hayatında da bu enerjisini koruyacak. Ayrıca konuşmadıkları ve uzun bir süredir küs oldukları kişilerle tekrar ortak bir paydada buluşarak, yaralarını iyileştirecek ve dostluklarına kaldığı yerden devam edecekler. Bunu elde etmek içinse bu süreçte affdeci bir yapıda olması gerekiyor.

Sonuç olarak yay burcu, yeni yılda sevdikleriyle keyifli dakikalar geçirme şansına sahip olurken, kariyer ve eğitim hayatında istediğine kavuşabileceği güzel bir yıl geçirecek.

 

Leave A Reply